Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Идва Нова година, нека се съберем отново и да видиме кой най-много е слушкал през старата година и да се похвали всеки Дядо Коледа какъв подарък му е донесъл. Да заповядат и новите фенове, да се представят без да се правят на срамежливи и да стоят в някой ьгъл сами, а направо между нас! :offtopic: Срещата както винаги ще е в първата НЕДЕЛЯ на месеца на 04.01.2009г от 13ч. на паркинга на кафе Егоист срещу Гранда. Стикери на клуба има при мене!АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва Нова година, нека се съберем отново и да видиме кой най-много е слушкал през старата година и да се похвали всеки Дядо Коледа какъв подарък му е донесъл. Да заповядат и новите фенове, да се представят без да се правят на срамежливи и да стоят в някой ьгъл сами, а направо между нас! :thumbs1: Срещата както винаги ще е в първата НЕДЕЛЯ на месеца на 04.01.2009г от 13ч. на паркинга на кафе Егоист срещу Гранда. Стикери на клуба има при мене!АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ�ЕЕЕЕЕЕЕ :):offtopic:

Аз искам 2-ва. И ще дойда да се запознаем. Само дано времето е ок че отивам на балкан за нова година. Да нестане да неможем да се приберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм там :thumbs1: дано колегите да са дружелюбни :) за да може да споделим по малко опит :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там :dry: предполагам че пак ще си доидем 3-те Prelude в комплект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля и аз да намина този път та да се запознаем,а не само да си махаме и бипкаме по кръстовищата.Искам и да попитам какво стана с календарите,ще има ли?

Редактирано от hondarev_accordov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ша сабираме ли пак агитката с прелиудите на стадиона?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там :dry: предполагам че пак ще си доидем 3-те Prelude в комплект

плюс още един PRELUDE,някой от собствениците на пловдивски прелюд има да черпи,разберете се кой да не посочвам като дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

признавам си,без бой :dry: policaja много помогна,за което благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да сам точен този пат ... :huh: И та не разбрах какво стана с нашите плакати и календари ... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ша сабираме ли пак агитката с прелиудите на стадиона?

Нека го направим ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще гледам да намина с мръсната кола ;)

;);):) няма да си единсвения брато ! аз на моита вече даже и цвета и забравих ;) Редактирано от 2fast2real

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам навън какъв сняг забуха,трябва да вадя другата със зимните гуми ма нема па винетка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам навън какъв сняг забуха,трябва да вадя другата със зимните гуми ма нема па винетка

нали си полицай бре......кво ти пука? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После ще идем ли пак към стадион ''Пловдив''?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам навън какъв сняг забуха,трябва да вадя другата със зимните гуми ма нема па винетка

нали си полицай бре......кво ти пука? :)
НЕ Е ЕТИЧНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да извадя шейната от двора ще се допързалям :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги какво ще кажете да се попарзаляме малко пред стадиона утре ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва Нова година, нека се съберем отново и да видиме кой най-много е слушкал през старата година и да се похвали всеки Дядо Коледа какъв подарък му е донесъл. Да заповядат и новите фенове, да се представят без да се правят на срамежливи и да стоят в някой ьгъл сами, а направо между нас! :D Срещата както винаги ще е в първата НЕДЕЛЯ на месеца на 04.01.2009г от 13ч. на паркинга на кафе Егоист срещу Гранда. Стикери на клуба има при мене!АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ�ЕЕЕЕЕЕЕ ;):)

Утре ще се опитам да допълзя с летните обувчици на срешата :D;);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее!Малко сняг!Ша ви навържа на синджир на жипката да ви карам из града! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то като гледам как вали тоя сняг цял ден маи наистина ша ни врьзваш на синджира :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Prelude-те ще праим ли обичаината сбирка на стадиона,ако да кажете към колко да съм там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе ше ходим да ринем малко сняг пред стадиона и да праиме снежни чуеци :lol::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа добре тогава колко се разбираме там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде кам 12;30,да не се задържаме много на стадиона,че белите мечки имали днеска мач! :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да фащам една лопата и да рина тоя Сняг да не зема да закаснея :P Тва май ще е парвата така да се каже зимна среща тоя сезон :lol::) Еи и внимаваите с тия парзаляния, че аз вчера уж и аз да се парзулна и с 20 км/х се завартях 3 пати на езин завой.. за млако да отрепа едни хора на тротуара :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аи Колегите от пазаджик аз се прибирах на 1 ви от там и ме спираха точно 3 пати за тия винетки (аз си купих на 30ти ) та внимаваите че 500 лв са бая пара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва Нова година, нека се съберем отново и да видиме кой най-много е слушкал през старата година и да се похвали всеки Дядо Коледа какъв подарък му е донесъл. Да заповядат и новите фенове, да се представят без да се правят на срамежливи и да стоят в някой ьгъл сами, а направо между нас! :tooth: Срещата както винаги ще е в първата НЕДЕЛЯ на месеца на 04.01.2009г от 13ч. на паркинга на кафе Егоист срещу Гранда. Стикери на клуба има при мене!АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ�ЕЕЕЕЕЕЕ :tooth::tooth:

Аз също мисля да дойда с най-малкия фен на марката.Доскоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтървах сичко :tooth: От 11 часа рина и чак ся съм готов :tooth: Май ще си издирвам календарите през първите работни дни... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз таквоз са напих и не додох. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами който не е дошъл, ще ни гледа мутрите - онлайн! :tooth:

А ето ги и тях:

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/Jan09/

 

показно:

Публикувано изображение

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пропуснах ,поради теч на масло и се пробвах да се кача с един опел на горе на хийата да се парзалям :tooth: многооо мъка беше ,но оспях все пак задкормилното устроиство е важно :tooth: хахахха .Поне си намокрих задника и си натъртих гарба от парзаляне с лайлон хахахахах :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн студ мн мраз .. ама ние пак бяхме там :tooth::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път доидох,и много ми хареса.Надявам се все по-често да се виждаме.Дано скоро се намери по голямо и просторно място за срещите , понеже феновете се множат много здраво и местата не достигат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...