Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Времато пак ни изигра лоша шега пичове!Дано се оправя вече че ми писна на . . . . вече!6 месеца зима и краи няма!

Срещу времето неможе да се върви. Скоро вече ще се оправи няма каде да ходи лято идва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,то до като доиде и току виж си е отишло пак!В последно време маи не идва глобално затопляне ами идва ледниковия период отново!Бахти и зимата е бахти и чудото. . .:rolleyes:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко предава се вече от другата седмица го дават да се оправя вече ... тая Баба Марта не се дава лесно мама й ... :) Поздрави колеги надявам се да се видим скоро :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става бе асеновградчани НИКОЙ (вкл. и аз ) не се сеща да пише 1 ред , да видим има ли здрави ,живи ххаха !!! !!! Кажете кога да се съберем поне за 1 кафе ;) !!! Ако искате довечера да се видим , че станахме за разцелуване :lol: Аз съм на линия , така че решавайте и да се видим :lol::) 0884671424 за тези който го нямат а го искат :Р :Р :Р :Р :Р хаха ! Айде надявам се да се навиете и да се видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи всички са изпаднали в забвение. . . , или кризата още по-страшно ги е натиснала??????????? В Пловдивската група състава също е много ограничен,за жалост!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравете хондаджий. новсьм вьв форума, от Асеновград,скоро ще имали някакви сабирания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл в клуба :cool: Отностно събирания, колеги аз от вторник до четвъртък съм си в Асеновград може да пием по нещо. Ако има желаещи да уговорим нещо. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах че ходите на леново-тази сьбота,неделя ще имали нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и от мен,за сега има некъква уговорка но ще видим как ще се развият сабитията.Ако има нещо ще пиша ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти брат добре си дошъл. Следи темата и ще се информираш кога и каде ще се срещаме, ще те чакаме. А за кафе колега като се пребереш напиши два реда и да се видим в Сани след 19:00ч. който ден кажеш, Всички са поканени да си полафим че доста време не сме се виждали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, като ходите на Леново, що не занесете едно ремарке чакъл и да запълните дупките, поне колкото да не се убие някой ? ;) аз си мислех, че съм единствения, който я посещава тая писта .. аз и ония с червения пипер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,можете ли да обясните в краина сметка,къде точно се намира тази писта,защото аз останах с впечатления ,че е по-близо до Първомаи от колкото да Леново! Или става въпрос за две писти????Нека се разберем от сега за да си направим сметката къде да се ходи в неделята? От някои чувам че е цялата на дупки от други че не е лоша и няма дупки които застрашават състезателите. . . . . кое е верното???Наи-важното е къде е тази прослувута писта???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше ,пистата се намира точно след село Леново това е широк път който върви май към Поройна,а от там към Първомай.Преди ходих там,пътя беше горе долу добре ,сега незнам.За чакъл не може да стане,в Асеновград хонди с теглич няма и са много ниски,а в багажниците возим бас каси или газови уредби :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Орханизираме се за неделя ... за Писта Следете темата http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry412257и ще се радвамда сме заедно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя 11:00 на входа на Асеновград иоттам на леново-кво щекажите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя 11:00 на входа на Асеновград иоттам на леново-кво щекажите

Нека да видим нашите фенове дали ще се организират,пък после ще решим в колко ще доидем до Асеновград! Ще пишем тук,за да се знае!ОК???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко добре обаче аз няма да мога да дойда че съм на свадба на братовчед и няма как. Мога да ви пожелая весело изкарване и умната без проишествия. Ще чакам снимки и клипчета да видя как е минало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата не е толкова зле колкото е изкараха :cool: Разбирайте се дали ще се ходи и да палим :):cool: Боре аре да се разберем и да пием кафе ВСИЧКИ хондаджий от Асеновград , пък и от ПЛД да дойдат няма да е лошо ;)

Редактирано от BOXERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата не е толкова зле колкото е изкараха :cool: Разбирайте се дали ще се ходи и да палим :cool:;) Боре аре да се разберем и да пием кафе ВСИЧКИ хондаджий от Асеновград , пък и от ПЛД да дойдат няма да е лошо :)

Кажете кога само да е след 19:00 часа и да не е в неделя. Манч е писал че се пребира и той ще дойде. Щом е за сбирка аз съм за.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако искате да е по-атрактивно да се разберем да се срещнем някъде и да ходим всички заедно,не да се разпокъсваме ???13.00 ми се вижда късничко и ще го обсъдим пак има време!Може би в 11.30 да тръгнем за да имаме време за всичко!Някои даже се гласим барбекю да си взимаме и да попиинем там и шофиори си имаме така че всичко ще е ток и жици!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сани 19:30 за кафе-бира, петьк добрелие.Които иска да заповяда"

Редактирано от coupe-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е супер Последно остава 19:30ч. в Петак САНИ Пресъствието е задължително да се видим че последно време се излагаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е супер Последно остава 19:30ч. в Петак САНИ Пресъствието е задължително да се видим че последно време се излагаме.

И ти наи-вече! Все те няма и работа имаш. . .На шоуто ща правя снимки и клипове за да се ядосваш още повече. . .ха ха ха ха ха ха ха ха :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е супер Последно остава 19:30ч. в Петак САНИ Пресъствието е задължително да се видим че последно време се излагаме.

И ти наи-вече! Все те няма и работа имаш. . .На шоуто ща правя снимки и клипове за да се ядосваш още повече. . .ха ха ха ха ха ха ха ха :hondarulez:
Еййййййййййййй скицо неме дразни че колко ме е ят че все нещо се случва когато има мероприятия. Няма как немога да не пресъствам на сватбата.Снимай повече клипове за да се дразня като ги гледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е супер Последно остава 19:30ч. в Петак САНИ Пресъствието е задължително да се видим че последно време се излагаме.

И ти наи-вече! Все те няма и работа имаш. . .На шоуто ща правя снимки и клипове за да се ядосваш още повече. . .ха ха ха ха ха ха ха ха :hondarulez:
Еййййййййййййй скицо неме дразни че колко ме е ят че все нещо се случва когато има мероприятия. Няма как немога да не пресъствам на сватбата.Снимай повече клипове за да се дразня като ги гледам.
ХА ХА ХА ХА ХА ХА :D!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ПЕТАК 19:30ч. НА САНИ ВСИЧКИ СА ПОКАНЕНИ А ПРЕСЪСТВИЕТО НА АСЕНОВГРАДЧАНИ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Аз съм там чакам силна група за да си направим лаф мохабет че от доста време не сме се виждали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в агитката на хонда манияци Зейфод Бийбълброкс.

Владо ти ли си туй бре ?Поне на снимките мяза на твоята Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред сани или горе вьв кафето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо ти ли си туй бре ?Поне на снимките мяза на твоята ХондаАбе Пеше, кой друг ще е :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга и после на кафето. На горния паркинг ако има място там ако не долу. Всеки да се оглежда каде сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо ти ли си туй бре ?Поне на снимките мяза на твоята ХондаАбе Пеше, кой друг ще е :)

брата си идва с Акорда през юни, аз ще тръгна от тъка към средата на юни, ама някви рок фестове съм замислил, та май ще се явя юли, ще напрайм едно пиене тогаз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо ти ли си туй бре ?Поне на снимките мяза на твоята ХондаАбе Пеше, кой друг ще е :)

брата си идва с Акорда през юни, аз ще тръгна от тъка към средата на юни, ама някви рок фестове съм замислил, та май ще се явя юли, ще напрайм едно пиене тогаз :)
живи и здрави ще ви чакаме да се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей момчета и Аз съм,на линия за петък.Ще се видим да полафим,че някои хора се изгубиха. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно прекарване довечера :) :) :) Да не го обърнете от кафе на бира , че ..... ще ми е още по гадно ,че не съм там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вас ще има ли включване в неделя???Ако има четете Пловдивските теми за да се координираме по-добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия. Довечера ще питам другите ако има желаещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигадае хубаво времето и аз идвам. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли сбирка :) на санито днес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...