Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

ОК.Няма проблеми,идвам без измъкване.Краино време е.

Ок Братле само Митака а-д да види че сме на гарата и работата е ок.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли и съфоромци от Пловдив или ще се срещате само членове от Асеновград?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли и съфоромци от Пловдив или ще се срещате само членове от Асеновград?

здравей колега винаги се радваме да се срещнем с почитатели на хонда независимо от къде са ! сега се събираме да дойдем на вашата среща в пловдив на 4-ти а на 11-ти ще ви очакваме !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли и съфоромци от Пловдив или ще се срещате само членове от Асеновград?

здравей колега винаги се радваме да се срещнем с почитатели на хонда независимо от къде са ! сега се събираме да дойдем на вашата среща в пловдив на 4-ти а на 11-ти ще ви очакваме !
Да на 11-ти ако желаете заповядайте.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета утре ще гледам да дойда но се получи малък проблем и може да съм зает. Ако нещо немога да дойда ако някой се сети нека ми вземе два стикера и на 11-ти ще си ги взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре лепинки са у нас кога да ти ги дам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак бяхме на гарата,после на срещата,после пак в Асеновград,а теб те нямаше.Да не изникна и при теб проблем някакъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак бяхме на гарата,после на срещата,после пак в Асеновград,а теб те нямаше.Да не изникна и при теб проблем някакъв.

Ок момчета благодаря за лепенките. Кажи каде да се видим да ми ги дадеш. Как беше имаше ли доста хора в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак бяхме на гарата,после на срещата,после пак в Асеновград,а теб те нямаше.Да не изникна и при теб проблем някакъв.

да много неочакван.някакъв тип ми беше паркирал пред гаража и неможах да извадя колата и докато го търсех по входа стана късно и нямаше как да ви се обадя.поне този тип си плати с 2 спукани гуми и сигурно си е научил урока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак бяхме на гарата,после на срещата,после пак в Асеновград,а теб те нямаше.Да не изникна и при теб проблем някакъв.

да много неочакван.някакъв тип ми беше паркирал пред гаража и неможах да извадя колата и докато го търсех по входа стана късно и нямаше как да ви се обадя.поне този тип си плати с 2 спукани гуми и сигурно си е научил урока.
Мани само боклуци в този град. Направо са полудели. Митак и аз неможах да отида за съжаление. Заради един боклук трябваше да остана да се разберем. изяде малко шамари и дано да му дойде акъла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак оставаме за друг път,ина4е едно отсъствие равно1бира.Така и до една каса може да се стигни.А за ония пред гаража до някаде си прав,сигорно бая те вбесил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре виж снимки от пловдив и ще видиш.Бая народ се събра независимо 4е беше студ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре виж снимки от пловдив и ще видиш.Бая народ се събра независимо 4е беше студ.

Да видях ги снимките екстра е станала срещата. Направо ме е ят че неможах да дойда но какво да ти кажа, най мразя да се занимавам с боклуци, но понякога няма как особенно в нашия град.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за бирата няма проблем на 11-ти ще е от мен малко ме е яд че изпуснах купона но какво да се прави . колата обикновено ми седи отвънка а сега заради снега и купоните покрай нова година реших да я прибера и ето ти фал. както казва борислав много боклуци в тоя град !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли и съфоромци от Пловдив или ще се срещате само членове от Асеновград?

Ейй Коко малък ти е Пловдив сега и при нас искаш да се намърдаш...хахаха.......майтапа настрана ако искаш ела на 11-ти.... и вземи дрънни един телефон към края на седмицата да се разберем за календарите... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление е така. Но на 11-ти ще се саберем да ведим. Само нека оточним часа. Последно беше 14:00 часа ако някой му е рано нека да каже да се оточним.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление е така. Но на 11-ти ще се саберем да ведим. Само нека оточним часа. Последно беше 14:00 часа ако някой му е рано нека да каже да се оточним.

мисля да не го променяме защото вече съм сложил около 7 бележки по коли и всичко трябва да почна отначало но ако се налага ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак за бирата нема да откажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление е така. Но на 11-ти ще се саберем да ведим. Само нека оточним часа. Последно беше 14:00 часа ако някой му е рано нека да каже да се оточним.

мисля да не го променяме защото вече съм сложил около 7 бележки по коли и всичко трябва да почна отначало но ако се налага ок.
За мен няма проблем. Щом си разпространил бележки тогава остава в 14:00 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен не е ок.защото ще има друга среща в пл.Може и да доида ама не знам до кога ще карате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен не е ок.защото ще има друга среща в пл.Може и да доида ама не знам до кога ще карате.

гледай да дойдеш защото ти дължа една бира иначе ще занулим сметките :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не така.Така лесно оп и аиде една бири4ка.Да ми върнеш за пловдив нали.Ще се пстарая да доида,ама не знам все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не така.Така лесно оп и аиде една бири4ка.Да ми върнеш за пловдив нали.Ще се пстарая да доида,ама не знам все пак.

няма проблем щом имаш работа ще си я свършиш няма да се сърдим но като за първа среща ще е добре да се съберем повечко хондаджии предполагам че докато си поразгледаме колите и пийнем по едно две ще отбием поне 2 часа така че намини за всеки случай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не така.Така лесно оп и аиде една бири4ка.Да ми върнеш за пловдив нали.Ще се пстарая да доида,ама не знам все пак.

няма проблем щом имаш работа ще си я свършиш няма да се сърдим но като за първа среща ще е добре да се съберем повечко хондаджии предполагам че докато си поразгледаме колите и пийнем по едно две ще отбием поне 2 часа така че намини за всеки случай
Да сигурно ще ни намериш в Зодиака. ще се опитаме да те дочакаме, но гледай да дойдеш по навреме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се себерът бая коли ще стани много добре,дакато се опознаят феновете,разговори за колите проблеми,историйки,ала бала и други работи,аааааааа и бири4ката и аз ще дойда.И МИТАК ЩЕ Я ПИЯ ЛЕКО ИЗПОТЕНА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тяна ще дойдеш ли в неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гехошек и аз ше дойда с вас до Пловдив. Ще закъснеем малко, ама сме в Зодиака 100 % ;)

Редактирано от ivo_ad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес казах на още момчета за срещата, казаха че ще гледат да дойдат. Раздухвайте навсички хондаджии който видите че е с хонда казвайте наред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да се съберем доста хора аз забирам още двама с мен и съм сложил вече 12 бележки по колите и никой от вас ако не е получил означава че са все на нови хора което е много добре ако дойдат поне половината ще стане купон !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бележката, днес я намерих под чистачката. Не съм от новите фенове но мерси на колегата който ми е сложил ;)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да се съберем доста хора аз забирам още двама с мен и съм сложил вече 12 бележки по колите и никой от вас ако не е получил означава че са все на нови хора което е много добре ако дойдат поне половината ще стане купон !

Браво колега и аз казвам на който го видя че кара хонда. Ако поне половината на които им е съобщено както казваш ще стане екстра. Но и за първи път колкото се саберем пак ще е нещо. Ако поне оспеем да си го направим традиция ще е добре, а с времето мисля че ще се сабираме и повече хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да питам, без хонда съм, но съм заклет хонда фен... та да заповядам ли ? Без хонда съм, защото още не съм си продал сегашната кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ХОНДА и без ХОНДА си добре дошъл. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ХОНДА и без ХОНДА си добре дошъл. ;)

Какво питаш много ясно заповядай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да питам, без хонда съм, но съм заклет хонда фен... та да заповядам ли ? Без хонда съм, защото още не съм си продал сегашната кола ;)

Ами нищо де ако не друго поне може да се повозиш на някоя от нашите ;) ..... заповядай разбира се !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...