Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Може ли да погледна някоя Д15-ка тези дни ? (за научни цели)

ДА:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мире аз се пребирам в събота към 14:30h.Ще се чуем тогава и ако искаш ще ти покажа моята тротинетка D15! ;):)

Редактирано от vankata79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желание заповядай да видиш и моята :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре с Ванката ще оправяме моята, та ако някой има желание да заповяда :lol: Да може да погледнем маркучите и кабелаците кой - къде :lol: (0899828139 , Генерал Дандевил 70 ) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре с Ванката ще оправяме моята, та ако някой има желание да заповяда :lol: Да може да погледнем маркучите и кабелаците кой - къде :lol: (0899828139 , Генерал Дандевил 70 ) :lol:

Имах предвид ,че Ванката ще ги прави :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За час ..... ми не знам след 10 може би (въпреки ,че аз съм там от сега :rolleyes: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще тръгнем от тука и каде ще се чакаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте клиповете бре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и снимки и снимки... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванкича все още загрява ;) Оператора ни е мнгоо зле, винаги съм се дразнел на клипове снимани от старта..... Ама като няма други и това е нещоhttp://www.youtube.com/watch?v=kpJqAZhUsIYhttp://www.youtube.com/watch?v=ZRxWdkuNigE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как свършва гонката ? Екласта,сивика,прелюда или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как свършва гонката ? Екласта,сивика,прелюда или ?

правилно ги подреди ;)Мерца иначе без филтър си го бия, ама днеска не го свалих.... подцених го нещо и факта на лице :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е 2.8 193к.с автомат ли е? Сток или.. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е 2.8 193к.с автомат ли е? Сток или.. ?

E280 204 коня V6 ....Пича не е правил нищо, ама и едва ли преди него да му е правено нещо, все пак са си 204 коня...пп... ръчка е колата Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как свършва гонката ? Екласта,сивика,прелюда или ?

Гонката свършва Сивика, Е класата, прелюдя..... Е класата ми взема много на старта на 2-ра вече съм или до нея или мало напред и на 3та още я тегля..... Бия го ама с малко 1 калник до половин кола..... Като я настроим повече...Както и да е тва измъченото не се брои... трябва още настройка че ми се губят някъде конете ;):lol: :lol: (90-те) Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А беееееееееее......Е класата им сипа маи на всичките;) ха ха ха ха ха :lol: Хондите са бързи амааааааааа.....1.5......1.6...... :lol:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико трябваше да сложим оператор на финала..... на 2ра го стигам и на 3та го тегля малко..... НА старта като ме грабне и изглежда обречена каузата ама не е съвсем така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А беееееееееее......Е класата им сипа маи на всичките:blink: ха ха ха ха ха !!! Хондите са бързи амааааааааа.....1.5......1.6...... :cool:!

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6192.htmlСтранно,такива мерцедеси по принцип не вървят много,ама този...

И той не върви.... Голям мотор, а д15 го взема на 2ра и на 3та..... И rollin го бие мерцедеса ама нз днес кво ставаше или шофьора или колата не бяха във форма......П.С. А също имайте в предвид че мерца е новичък, момчето го купиха от някой техен познат мерца беше на 70к км.... Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ако не ме домързи ще сваля филтъра и ще се обадя на момчето да се пуснем... ако го бия нз вече какъв филтър да си сложа защото с него колата окуцява много(а макар е марков....)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо Асеновградчани не пишат, сигурно потънаха в размисъл,за това как ни пердашеше едно пежо 106.Не помня дали Тошо се пускаше с него,Ванката с витека го бие ама с малко,карах економика на Ванката,економика пада с 1 кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това пежо колко коня е ? 106 Рали ли е или не ? КАто гледам много хубаво си вървеше дребосъка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това момче го познавам,Ванко се казва вика че е 90 коня и е сток,само че аз тая не я разписвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ако не ме домързи ще сваля филтъра и ще се обадя на момчето да се пуснем... ако го бия нз вече какъв филтър да си сложа защото с него колата окуцява много(а макар е марков....)

панелен ли е или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ако не ме домързи ще сваля филтъра и ще се обадя на момчето да се пуснем... ако го бия нз вече какъв филтър да си сложа защото с него колата окуцява много(а макар е марков....)

панелен ли е или ?
Конус.... Ама разликата с и без него определено е ОГРОМНА.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико трябваше да сложим оператор на финала..... на 2ра го стигам и на 3та го тегля малко..... НА старта като ме грабне и изглежда обречена каузата ама не е съвсем така :lol:

Ха ха ха ха ха ха ,добре де еееееееееее...не се стягаите толкова! Ама си понавървява мергела и на по-дълго разстояние няма конкуренция от хондите:bounce:Поне тези които ние караме........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

260 вдига бах неговата мама и то на някакви смешни обороти(има няма 6100 об.) :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се пуснах със пежото но ако някой го познава пича да орежда дръпка :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се пуснах със пежото но ако някой го познава пича да орежда дръпка ;)

Братовчед ми е :bounce: Нямаш грижи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това момче го познавам,Ванко се казва вика че е 90 коня и е сток,само че аз тая не я разписвам.

влади пежото е е пълен сток от сякадее 1,4 еее 90коня пълна инжекция !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам на Ванко пижето,по купето лайсни по веждите та ме навежда на два модела от тоя кошник единия е 106 1 а/с 1,3 98 катъра,а другия 1,4 95 коня,повече информация нямам, но и на пежата сменят глави и електрониката и колата върви малко подобре.А и да обесни някой как на хондето дават 9,7 до сто,а на пижека 10 сек и то на 1,6 104 каня.За економика на Ванката да не казвам че това чудо с тези дълги скорости до сто за 13 сек.,Някой ще каже че в тежеста на автомобила и ще е прав,пижо 820кг срещу хондю 950. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...