Jump to content
honda_9977

изпотени прозорци

Recommended Posts

Колеги имам следния проблем. изпотяват ми се прозорците като пусна парното почти няма промяна. Има някви спрейове по бензиностанциите има ли ефект. чакам предложения благодаря предварително :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти като гледам аватара имаш като моя Акорд ... Това с изпотяването на прозорците се реголира като пуснеш партното да ти вкарва от вънка въздух или най голям ефект има да ти е пуснат климатика ама си е разход ( климатика изсушава въздуха и не позволява да ти се изпотяват )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти като гледам аватара имаш като моя Акорд ... Това с изпотяването на прозорците се реголира като пуснеш партното да ти вкарва от вънка въздух или най голям ефект има да ти е пуснат климатика ама си е разход ( климатика изсушава въздуха и не позволява да ти се изпотяват )

благодаря много ще прверя утре :o Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и със спреи деиства аз моите стъкла ги напръсках с един и е супер въобще не се потват спреичето е сонакс струваше 5-6 кинта и си заслужава пробваи ще останеш доволен :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...абе просто си нагласи копчетата за въздуха да ти влиза от вън и всичко е ОК :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния проблем. изпотяват ми се прозорците като пусна парното почти няма промяна. Има някви спрейове по бензиностанциите има ли ефект. чакам предложения благодаря предварително :D

на мойто волво имаше такъв проблем оказа теч от радиаторчето вътре на парното (но това беше на волвото) опипай килима отпред дали е някаде влажно..........ако е значи е това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаха, Лукчо ме кефи как го е казал, че трябва да се нагласи темата да излиза отгоре всяка година по това време та и по-рано, че да няма нова :D Хахахха, това от линковете, които е дал колегата manniakk. :DАма аз да попитам... абе нещо има повредено в тия пети генерации, моята и на един приятел задните джамци страничните ако се изпотят НЕ се отпотяват по никакъв начин. А на баща ми и на майка ми колите /Цитросен/ не им се изпотяват задните странични джамци, а само предните, и то докато не ги обдуха духалката... странна работа...

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и още една причина, установена от практиката.Аз например съм пушач и си пуша в колата. Когато прозорците са идеално чисти - не ми се запотяват.Обаче ако са мръсни отвътре се запотяват бързо. И двата случая при едно и също положение на парното!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си филтъра на климатика,по принцип от там идва този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги благодаря ви. оправи се като пуснах въздуха от вън. не съм обърнал внимание в какво положение е бутона пък и не я карам само аз колата и аз тва е станало. :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди да заключа темата , защото проблема е решен и са добавени няколко линка към стари такива благодарение на Манниакка :help: имам само да добавя ( съвсем откровенно и без да се присмивам ) АААААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ! щях да падна от стола !Колеги , добре е да се запознаете с бръснача на Окам :( ( само Еди Ведър се е сетил за най-елементарната причина )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...