Jump to content
policeman

Якета Хонда

Recommended Posts

Продавам якета Хонда. Якетата са дебели с подплата(зимни) - много топлят, имат по два вътрешни джоба (само мъжките размери,женските нямат вътрешни), единият с цип и два външни странични джоба с цип. Червени емблеми Хонда. Аз лично нося вече месец пробно едно такова и съм много доволен! ;) Изработката е в бяло-черно. Размери S,M,L,XL,XXL. Цена за бр. 70лв. За желаещи на лични, в темата, или тел:0878360560-.Пешо! Ето и снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Весели празници на всички!!!;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми вътре подплатата каква е полар или нещо различно и ръкава с ластик ли е(или там както се казва) или е прав.Емблемите щампа или бродерия са ;)

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Ами аз като не знам кой размер ще ми стане ;) пък искам да си взема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми вътре подплатата каква е полар или нещо различно и ръкава с ластик ли е(или там както се казва) или е прав.Емблемите щампа или бродерия са ;)

Пак ми а ;) ш в темата май :o Но на въпросите :прав е ръкава,ватирана подплата,щампа емблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се базикам защо така реагираш,точно тея подробности изках да знам,ако ги виждах на снимката нямаше да питам.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се базикам защо така реагираш,точно тея подробности изках да знам,ако ги виждах на снимката нямаше да питам.Успех

Ок,приема се! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да _аакм_ в темата, само аз ли виждам първа/последна .jpeg - емблемата клони ляво, не среда?парите не са много, но все пак това ще се носи, няма да седи в гардероба... Весели празници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е да! колегата да намаля от цената :D п.с. ако не беше казал, никога нямаша да забележа... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля,сдобилите се вече с якета, да си постват мнението за тях :help: !Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да си дам и аз мойто тогаз, без да акам в темата ;) За Бога колеги не си купувайте от тях !!! Мноо са лоши :o Ухааааааа !!! Абе Пешо, мойто щото емблемата му клони надясно, за туй ли ми го даде с 20 точки по-скъпо от обявената цена ??? ;) И суитчер си взех и от него не си взимайте бе хора, че по тоз начин ще сме по-малко хората с такива якета и суитчери ;) А относно емблемата, абе като гледам мойта мноо плава налево, надесно, ту нагоре, ту надолу и не мога да я хвана на къде точно клони ;):P;) Това дотук е в рамките на шегата ! Сега сериозно ! Давайте колеги не му мислете, якетата са чудесни и с отлично качество на изработката и материята !!! Пешо, брат, мога да ти кажа само едно огромно БЛАГОДАРЯ, за това което правиш и си направил за нас с тези прекрасно изработени суитчери и якета ;):lol::P Дет са вика АЛЛАХ да ти наспори на годините ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да си дам и аз мойто тогаз, без да акам в темата ;) За Бога колеги не си купувайте от тях !!! Мноо са лоши :o Ухааааааа !!! Абе Пешо, мойто щото емблемата му клони надясно, за туй ли ми го даде с 20 точки по-скъпо от обявената цена ??? :) И суитчер си взех и от него не си взимайте бе хора, че по тоз начин ще сме по-малко хората с такива якета и суитчери :) А относно емблемата, абе като гледам мойта мноо плава налево, надесно, ту нагоре, ту надолу и не мога да я хвана на къде точно клони :) :) :) Това дотук е в рамките на шегата ! Сега сериозно ! Давайте колеги не му мислете, якетата са чудесни и с отлично качество на изработката и материята !!! Пешо, брат, мога да ти кажа само едно огромно БЛАГОДАРЯ, за това което правиш и си направил за нас с тези прекрасно изработени суитчери и якета :):):) Дет са вика АЛЛАХ да ти наспори на годините :)

Благодаря колега!Радвам се ,че са одобрени!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега много са арни якетата ;) и браво за интусиазма които имаш ;) малко сами дулги ръкавите но аз съм си малко нетстандартен хахахах :) ,но много му се радвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде рейсъри,не останаха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...