Jump to content
sakyt4o

колеги странен шум-като пусна парното на хонда акорд

Recommended Posts

колеги като псуна парното на хонд акорд 99 година и започва да се чува странен шумкато отворя капака и чувам че шума идва от към ремаците коти са отстрани на двигателя.но интересно че когато точно прави топлият ваздух тогава се чува и след това изчезваизвинявам се за описанието но простоненамирам други думи с които да ви обясна проблемамисля да сменя ремака да не е то негоблагодаря на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво общо имат "ремаците коти са отстрани на двигателя" с правенето на "топлият ваздух", но това не е главно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако,колата е с климатроник,може и да има нещо общо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най вероятно е компресор на климатика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем го имах и на Тойотата. Побъркваше ме . Накрая се оказа лист от дърво във въздуховода...Не ме питай как го изкарах оттам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА КОЛАТА Е С КЛИМАТРОНИК

обърнете внимание на ролките!най-вероятно там е проблема,съдейки по симптомите,които описваш....!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще я разгледам събота като сам почивка и ще ви кажа ако сам открил проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най вероятно е компресор на климатика

Защо пък ще се включва компресора при отопление? Да не би да прави "и" топло? Редактирано от Dachev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам как е при климатроника но може да се пуска за да обере влагата примерно. Няма какво друго да се включва при ремъците когато пуснеш парното. Ако е ролката на компресора тя ще си вие дори и при спряно парно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще я разгледам събота като сам почивка и ще ви кажа ако сам открил проблема

Поогледай и разучи функциите на климатроника си (на дисплейчето). Имаш и ръчно управление вкл. изключване на компресора при зададена температура и скорост на възд. поток. Опитай всички възможни варианти и зони на обдухване и се ослушай кога се появява притесняващият те звук.Пробвай ги на вдигнат капак и свалено шофьорско стукло за да чуваш и в моторният отсек. Опитай се да локализираш симптомите без да разглобяваш нищо, никога не съм имал проблеми и най вероятно е някое "звукоиздаващо чуждо тяло" Успех Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...