Jump to content
VOR

Пловдив 14.12.08

Recommended Posts

Човек, веднъж да се накани и никой да не е казал и дума преди това!!?Е тази неделя...Егоист?! .., Гребна база?! ...некви идеи????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Месечните в Пловдив са всяка първа неделя от месеца. Тази сега по какъв случай е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е месечна. Въпроса ми е дали ще има седмична? Обикновено по това време вече се е изписало едно кило хартия по въпроса:" кой ще идва, кой няма и колко ще съжалява..,ама другия път..!!" Всеки пита само за календара и колко готино е излезнал..и на кой му се е искало да е малко по усмихнат на снимката и .... Аз питам има ли желаещи за утре да се съберем за по едно кафенце, така или иначе времето е скапано...навън. Майна , OLMY , колеги....?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен идеята за седмична среща ми харесва сащо .! В пловдив няма такава и може да организираме нещо, но освен тема трябва да го опсъдим и на среща .Примерно на следващатата среща ще поговорим каде и кой ден .. Защото аз мисля е вапрос на навик. Със сигорност седмичните ще са в доста намален състав ,но дори и тогава аз сам сагласен да направим нещо. :DИначе за 14.12.2008. Днеска несам в града иначе с одоволствие идвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е много късно за такъв пост, обаче..., в 14.00 мисля да мина през бензиностанцията на ЕКО в кичука на бул.Ал.Стамболийски срещу затвора.Ако някой сега се събужда и му се пие едно кафенце....., аз сам с маслено зелен металик(с 2 пръста кал по него) 6г. и ще сам в кафето.., който иска..да заповяда..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...