Jump to content
bull3t

Civic Coupe

Recommended Posts

Пичове здравеите!Пиша тази тема защото съм голям фен на хонда и до сега нямаше начин да си купя хонда!Сега обаче имам желание и пари за един Civic cupe от 98 година за около 6000 7000 лв! Така до тук всичко хубаво,сега идва и проблема! На пазара няма много а ако има не е ясно какви са! Искам първо да попитам 1.6 двигателя оригинално 110 коня ли е или 126,защото срещнах и двата двигателя. Така втори въпрос. Знам че този двигател е здрав и няма много проблеми с него ,обаче ако има проблеми къде мога да ги очаквам?Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега и добре дошъл във форума.Ползвай търсачката,ще намериш доста инфо за този модел.Успех :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.6 е 125 коня...пише се Coupe...не очаквай проблеми по-различни от на друг двигател на 10 години !!!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми купето има два двигателя: 1.6 - 105к.с. (мисля че не е VTEC, но не съм сигурен) и 1.6 - 125к.с. VTEC. Втория е този, който ще ти бъде препоръчан тук. !!!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако набараш В-тековия двигател със 125 кона не се замисляй а го грабвай, а пък ако има добра потдръжка проблеми няма да имаш никакви...във форума има доста инфо за това купе, а ако искаш инфо от първа ръка питай крелион, той е един от хората най-добре запознати с това купе във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много. Значи това което ми трябва е V-TEC - овия двигател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах такова януари си го докарах от кюстендил от една морга и до ден днешен съжелявам че си го продадох беше и черно просто заради тия 2000 отгоре :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задължително V TEC овия, хем е по-икономичен, хем ще ти прави много повече густо като го настъпиш, чувството е неповторимо, карах веднъж 125-те кончета...яка работа, доста "бегачки" из града ги засрамява, много динамичен...абе кеф.нямам търпение да сменя сърцето и да си сложа и аз под капака В текче, тоя автоматик ме разглези, искам си ръчката пак, мързелива работа е автомата ама като одъртея по ще ме радва :worthy::santa::P сори за офф-а, ;):ranting::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задължително V TEC овия, хем е по-икономичен, хем ще ти прави много повече густо като го настъпиш, чувството е неповторимо, карах веднъж 125-те кончета...яка работа, доста "бегачки" из града ги засрамява, много динамичен...абе кеф.нямам търпение да сменя сърцето и да си сложа и аз под капака В текче, тоя автоматик ме разглези, искам си ръчката пак, мързелива работа е автомата ама като одъртея по ще ме радва :) :) :lol: сори за офф-а, ;):) :)

колега вектрата ми сега е автомат 1.6 и да ти кажа ,автомата си е за хора на години! За мен сега едно в-текче 125 коня,ръчка ще е направо "муцка" !благодаря за отговорите и за топлото посрещане независимо,че не карам хонда,все още.п.с. явно ще се наложи да отложа купуването на сивика,че нещо го закъсах с парите и след нова година ще търся някоя резачка! Все пак ако някой иска да продава такъв сивик след 98год да ми драсне!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно ще се наложи да отложа купуването на сивика,че нещо го закъсах с парите и след нова година ще търся някоя резачка! Все пак ако някой иска да продава такъв сивик след 98год...

Здравей, колега! За тия пари 6-7 бона малко трудно, да не кажа невъзможно да намериш 99-00 (демек след фейслифта). Виж, за 96-98 може.Успех въпреки всичко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...