Jump to content
Naz

Бояджия София

Recommended Posts

Колеги, давайте мнения за свестни авто-бояджии в София по-тънко, 100-130 лв. на детайл да работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не останаха добри майстори, които да работят за тези пари..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, давайте мнения за свестни авто-бояджии в София по-тънко, 100-130 лв. на детайл да работи.

Колега виж мен къде ме оферираха. За съжаление още не съм ходил, за да дам отзиви. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце е много добър !! два палеца горе за Коце мн коректен и мн добър майстора и в момента ще можеш да минеш при него за тези пари

Редактирано от EG holic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сьс тези 100/130лв. немогат да се покрият само материалите и камерата бе ПРИЯТЕЛИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще си позволя да повдигна малко темата, че гледам няма актуални мнения. Някой може ли да препоръча добър бояджия в София?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Цариградско шосе 343 между Практикера и кръстовището.Ко-То ООД.Само за капак и таван е 150 лв.Всичко друго е в критерията ти.Огледало 20 лв,праг 100 лв и другото е по 120.Колегата paRADOx може да потвърди,че майстора го бива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Цариградско шосе 343 между Практикера и кръстовището.Ко-То ООД.Само за капак и таван е 150 лв.Всичко друго е в критерията ти.Огледало 20 лв,праг 100 лв и другото е по 120.Колегата paRADOx може да потвърди,че майстора го бива.

Супер, даже са ми близо до офиса. Много благодаря, колега! А случайно да имаш някакъв телефон или да им знаеш работното време?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай много,колега.Забравих.0884122115,0889305797.Кажи им,че те пращам оj хонда форума с черното CR-V !!!

Редактирано от Jorjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай много,колега.Забравих.0884122115,0889305797.Кажи им,че те пращам оj хонда форума с черното CR-V !!!

Още веднъж много благодаря, колега! Днес ходих при тях, за 120лв ще ми боядисат предната броня. Естествено споменах, че си ме пратил ти !!!Утре ще завда щетата и им я карам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си взех колата и съм много доволен! Още един положителен глас за майстора и много благодарности на Jorjo за помощта!

Редактирано от tsurko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно предложение от мен... човека се казва Тодор и се намира в Нови Искър.Няколко цени:Смяна на праг-80лвСмяна вежда-50лвБоя броня предна/задна- 60/50Боя капак преден заден 70/60За други неща можете да питате на 0884 61 61 77

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, това е новия сервиз на Коце. Условията в които работи сега са перфектни и качеството на извършените ремонти е много ама много добро. Ако имате нужда от тенекиджийска или бояджийска работа по колата звъннете му, няма да останете разочаровани.http://toyotabg.net/viewtopic.php?t=15884

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, това е новия сервиз на Коце. Условията в които работи сега са перфектни и качеството на извършените ремонти е много ама много добро. Ако имате нужда от тенекиджийска или бояджийска работа по колата звъннете му, няма да останете разочаровани.http://toyotabg.net/viewtopic.php?t=15884

Поздрави

 

Аз не съм доволен от работата на Коце и не бих отишъл отново при него. След пребоядисване на цялата кола имаше доста забележки, които никой майстор според мен не трябва да оставя, когато предава колата на клиента си. Аз му давах зор, т.е. питах дали ми е готова колата 1-2 пъти, но това според мен е в реда на нещата и не значи да се оставят дефекти в новата боя. Да не говорим, че сега след няколко месеца на едната ми врата се отлюспи парченце боя.... дано не се олюпи цялата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ако ви се занимава мога да ви дам телефон за връзки на бояджия във Велинград за цялосно пръскане не повече от 300-400 лева . И то доста добро пръскане :) ! Лично съм пръскал при него и един приятел е работил при него 99% от колите излизат перфе :D

Редактирано от StoneAngel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като ви слушам май ще ходя при този майстор :) дано да ми направи колата каквато беше преди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тези 300 400 лв само материалите не може да си покриекато влезнете в магазина и си купувате сирене и видите че е левче килото ще си кажете ебати боклука ама кат си боядисвате колите искате да стане перфектно и едва ли не автосервиза да ви плати че сте дошли говоря така защото от доста време работя като автобояджия и ме обиждат малко тия цифри (коментара е без лоши намерения към никой просто за да стане несхто хубаво трябва старание и хубави материали за да стане добре следователно и парите скачат)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...