Jump to content
STANCHO 1

задни вежди за купе 5-та

Recommended Posts

Та незнам защо но темата която пуснах преди 6 часа я няма та я пускам наново.Тъй като не мога да си намеря вежди за купето, (ако някой знае от каде да каже) може ли някой колега със седан да ми измери колко е дължината, за да видя дали става за купе веждата от седан.И ако някой знае със сигурност дали става нека драснеБлагодаря предварително за отговорите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та незнам защо но темата която пуснах преди 6 часа я няма та я пускам наново.Тъй като не мога да си намеря вежди за купето, (ако някой знае от каде да каже) може ли някой колега със седан да ми измери колко е дължината, за да видя дали става за купе веждата от седан.И ако някой знае със сигурност дали става нека драснеБлагодаря предварително за отговорите.

Не става от седан заради задната врата. Земи си от хеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиши на колегата fanfast от форума :) той трябва да има такава вежда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или звънни в Интеркар 3000 дали имат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или звънни в Интеркар 3000 дали имат

В интеркар нямат, колегата фанфаст има за хеч но незнам дали ще станат старат ми беше хеч и мисля че нестават.Колеги, помагайте на никоя 5-та купе ли не са гнили задните вежди при условие че и на хеча и на купето там им е най слабото място....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, помагайте на никоя 5-та купе ли не са гнили задните вежди при условие че и на хеча и на купето там им е най слабото място....

за моя радост, мойте са си добре... съжелявам колега, дано скоро си намериш и я гримираш таз хубавица :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...