Jump to content
Olmy

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Стана време да си напомним, че дойде ред и на последната за 2008 г. месечна среща :huh: Нека да изпратим годината достойно, както подобава на едни истински фенове на марката, и да се съберем дето се вика грандиозно срещу "Гранда" :rolleyes:

 

И така да си дойдем на думата. Неделя, 07.12.2008 г. от 13 часа, отново на паркинга на кафе "Егоист" срещу Гранд-а, на ул. "Капитан Райчо" :rolleyes: За всички нови колеги и колежки, които не знаят къде се намира мястото на срещата, ето ТУК е подробното описание на местонахождението на кафе "Егоист" със снимки и карта, направено от колегата 'Iceman' :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Неделя точно ще минавам през Пловдив ,с малко повече късмет ще почерпя с бонбони:rolleyes::huh: Нямам рожден ден друго е ... :huh: :huh: Надявам се да успя до тогава и всичко да се нареди както трябва :rolleyes:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз идааа, ще трябва и аз да черпя, че и аз имам с какво да се похваля....благодарско на Майната, дето го засякох в кичука преди 2 седмици някъде, и най-нагло си поисках 2 лепенки на клуба..... тпо че за§уди малко от куде ме познава май, и дали вуобще ме познава ама неисе... даже и не ги платих амааа ше дода да черпя у ниделята :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бая народ ще черпи май........Александър като гледам продава F20A4.....явно Н22 е боднал преди ремуса :xmas:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бая народ ще черпи май........Александър като гледам продава F20A4.....явно Н22 е боднал преди ремуса ;)

Хаха едвам я скрих тайната :P аа той ремуса си остана зад ф20-ската ,а сега зад Н22-ката ще стоят 2 прасенца Powerflow да грухтят ;) P.S. Ама тихо сега още не е свършила цялата операция и съм в очакване все нещо да се обърка , остана най-сложното... инсталацията :D :D Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александре идваи да покажем че в пловдив има не само сивик! по принцип ние с прелиудите се сабираме парво на стадион Пловдив и от там вече кьм кафе егоист

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александре идваи да покажем че в пловдив има не само сивик! по принцип ние с прелиудите се сабираме парво на стадион Пловдив и от там вече кьм кафе егоист

В колко часа ? Аз съм от Хасково колега :D Стадион Пловдив е до гребната нали ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 12и30 на стадиона! да гребната се намира ! нека които проявява интерес да заповяда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До неделя съм без гипс и надявам се проходил :) Трябва да дойда че миналия път липсвах, тоя НЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх как ме е яд че няма да мога да дойда да ви видя колеги,заминавам на студенско парти :censored: другият път, догодина :boo:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се видим на гребната ,ще мина към 12:30,да направим колона от прелюди до срещата! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До неделя съм без гипс и надявам се проходил :) Трябва да дойда че миналия път липсвах, тоя НЕ

ти пък какво са гипсира бре??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До неделя съм без гипс и надявам се проходил :D Трябва да дойда че миналия път липсвах, тоя НЕ

ти пък какво са гипсира бре??? :D
Нещо си праснах кракът, уж нищо счупено ама неможех да ходя и тия в хирургиите напрао ме вкараха в бокса за 2 седмици :) Ще се видим в неделя, от днес прохождам :) :) Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да направим колона от прелюди до срещата! :P

Включвам се в колоната от прелюди и аз.Ще се видим в 12:30 на гребната и после към Егоист ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз последните няколко срещи ги пропуснах, но ще гледам на тази да дойда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега се очертава да дойда, дано не изкочи нещо в последния помент. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние сме на линия пак на тази среща....можем да донесем мостри от продуктите ако има интерес.....ако някой не е видял http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=28921

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана време да си напомним, че дойде ред и на последната за 2008 г. месечна среща :) Нека да изпратим годината достойно, както подобава на едни истински фенове на марката, и да се съберем дето се вика грандиозно срещу "Гранда" :)

 

И така да си дойдем на думата. Неделя, 07.12.2008 г. от 13 часа, отново на паркинга на кафе "Егоист" срещу Гранд-а, на ул. "Капитан Райчо" ;) За всички нови колеги и колежки, които не знаят къде се намира мястото на срещата, ето ТУК е подробното описание на местонахождението на кафе "Егоист" със снимки и карта, направено от колегата 'Iceman' ;)

там сам и аз,пичове;)!:lol: то на мен ще ми е за 1 пат.Мн сам любопитен,мн вапроси ще задавам...........густо майна,идвам...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иее мишо мн нови работи бре :hug:сичко ще разгледам утре задалжително сам там! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги стягайте се за срещата, че не остана :hondarulez: Последна среща за тази година :drunk: Днес в 13.00 ч. на паркинга на "Егоист-а", колкото повече, толкова повече :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех да го еба аз пък тряя нося мебели на един познат ама ще гледам да се изнижа по рано да се видим :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде колеги да се събираме повечко хора :tease: времето е идеално :hondarulez::drunk:

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, времето е с нас :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка среща, адски много хонди и доста снимки се понаправиха, ако не се лъжа :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се отчета. ТОва слънце ми скъса нервите, ама каквото - таквози! :P

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/dec08/

 

показно:

Публикувано изображение

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе момчета аз ли сьм недоскив или наистина снимките с самите собственици на колите пред стадиона ги няма! моля ви които ги е снимал да ги качи ;) поздрави:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе момчета аз ли сьм недоскив или наистина снимките с самите собственици на колите пред стадиона ги няма! моля ви които ги е снимал да ги качи :newbie: поздрави:(

Танкиста ги снима . :tooth:Би трябвало да ги качи скоро. или поне аз така се надявамИначе тази среща беше доста яка .. а? имам въпрос кой ще прави календара ?! и на кого да си давам поръчките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа!Май паркинга отеснял. :D Съжалява,че не успях за срещата,но понякога се налага да се бачка и в неделя. :lol: А и жипката квато е мръсна и кална......Но на първата среща от новата 2009 година ще присъствам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледам много хонди са се събрали, да не е имало нещо там .... :lol:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледам много хонди са се събрали, да не е имало нещо там .... :lol:

 

Публикувано изображение

А статива за фотографа беше на ниво ..... :D;) Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава красота....просто уникално...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А статива за фотографа беше на ниво ..... :lol::D

Абе нещо такова ми се струва че беше, ама помня ли ...

И разбира се - мерси за пиадестала, на ниво си беше - няма 2 мнения!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е браво :lol: брутални снимки , еваларка на всички , аз за съжаления бях на път и неможах да се прибера навреме м нищо , догодина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, моля да ме извините, че още не съм качил снимките, просто нямам нет в къщи и утре ще ги кача от на фотото компа, снимките с хората ще ви ги пусна в соров вариант а мойта приятелка ще се заеме с дизайна на календара и веднага щом имам нещо готово ще го кача да го видите и одобрите. Иначе са станали страхотни снимките но ще ги видите сега да не говоря голи приказки.Айсмен, тъкмо снощи докато си преглеждах снимките и се псувах че не съм си наснимал собствената кола ама гледам ти си я нащракал доволно, че и мен си хванал в екшън, но и тебе те има документиран :lol::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и да се извиня на момчето че му се катерих по багажника ;) ;) то с дънки и пълни джобове си е мъка :lol::);) благодаря за пиедестала, следващия път столче в багажника ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...