Jump to content
ivi44a

Спортно гърне

Recommended Posts

Някой да си е купувал или да е чувал това: http://www.emk-33.com/shop/product_info.ph...1baff5c1e1c539fили да ми предложите нещо добро от тоя тип искам нещо с плътен звук,в ниските обороти да е по тихо.Всякъкви препоръки на колеки с опит са добре дошли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми...неп.с. как се насочи към този избор, или по-точно защо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как с тия едноцевки с огромни отвори ми стана доста банално.Видях във Варна един дел сол (черен) беше с нещо подобно,но ми се струва,че отворите бяха по малки много ми допадна и за това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прадоксално - на мен точно този тип гърнета, което ти си показал са ми станали прекалено банални. :)Най-доброто "спортно" гърне, или т.нар. "проходно" гърне е точно от едноцевното - широкоотвноро гърне. От тези, които са точно като кюнци за стара печка на дърва. Защото по мои съображения отхождането става най-свободно при най-малко съпротивление, а това с двуцевка от рода на това, което ти си показал не може да се случи. Това е моето НЕпрофесионално, а чисто лично и профанско мнение - аз предпочитам за спортно максимално правото гърне, без гънки и съпротивления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такова гърне ,само че накрайника е ето този тези гърнета също могат да се нарекът проходни защото вътре нямат нищо ,абсолютно същите са като тези едноцевки. И даже смятам да си продавам цялата генерация от резонатора до крайното гърне ,карана е близо 5 месеца. Бучи си доста ,но звука не е като на тия гърнета ,как бяха ... "суперспринт" за по 50лв... звука е точно плътен.П.С. Долу на снимките в подписа се вижда как стои.

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз само да добавя едно гърне суперспринт никак не е 50лв :) Може би си имал предвид нещо друго неспорт може би ? Защото Суперспринт е доста сериозна тунинг фирма ;) и доста $$$$

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То може и от пожарогасител да си направиш ако те интересува звука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм и предполакъл,че ще срешна такава трудност при избора на гърне,сега ме разколебахте с тези "кюнци" :) още малко ще изчакам може някой да искаше друго мнение,което да ми допадне.Благодаря на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японците разделят крайните гърнета на два модела.Euro and Jap Style.Това което си показал колега е Евро стил и според мен не отива на японски жребец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Poli,ще се вслушам в съвета ти няма да изневеря на jap style.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка истината е кюнец ето като този аз вече съм с такъв http://img.data.bg/i.php?id=1219245 и съм много доволен звука е лудница препоръчвам ти го :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз само да добавя едно гърне суперспринт никак не е 50лв :) Може би си имал предвид нещо друго неспорт може би ? Защото Суперспринт е доста сериозна тунинг фирма :) и доста $$$$

Да , нес спорт :) ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз само да добавя едно гърне суперспринт никак не е 50лв :) Може би си имал предвид нещо друго неспорт може би ? Защото Суперспринт е доста сериозна тунинг фирма :) и доста $$$$

Ми и аз мисля, че е неспорт защото суперспринта е както каза колегата по горе е реномирана марка един мой познат си взе за КР-та си цяла генерация суперспринт за 1300лв мисля, че е показателно :) Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E aз пък карам с двуцевка на нес спорт и мога да се обзаложа че вади по-добър звук от половината едноцевки на реномираните фирми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво разбирате под "добър звук" ? Да попитам ,че да може да си сверим представите за звук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен хубав звук е нисък тон,по басов и плътен звук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тук се чува добре звука от това гърне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука на прелюда е перфектен колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея гърнета на музикални инструменти ги направихте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея гърнета на музикални инструменти ги направихте :)

Хахахаах ,лъжа ли е .. :DСменям звука вече за 4ти път ,този път защото смених двигателя и ще слагам една изчислена генерация. Иначе и мен си ме кефи но другия звук трябва да е по-як :P Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като имах прелюда нямах под ръка добри гърнета както сега бяха много кът и си направих едно като за мойта кола беше добре :)klik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, колко $ искаш за цялата генерация? С колектор ли е или без? Диаметъра на тръбите какъв е?

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, колко $ искаш за цялата генерация? С колектор ли е или без? Диаметъра на тръбите какъв е?

Имаш Л.С. @JeepersCreepers: Ама твоя Ф20а4 мн бързо реди скорости :rolleyes: Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата ivi44a, аз също смятам да сменям гърнето с товапо ме кефи и ще излезе доста по-ефтино от 250 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега добър избор, ето и саунд от алфата ми да видите какъв саунд има http://www.vbox7.com/play:92242e4b и така с пробита двуцевка http://www.vbox7.com/play:65bf6625 :D:D:D тия дена ще пусна и саунда на сивика по як е от на алфата :D

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...