Jump to content
bObChU

Минерален басейн

Recommended Posts

здравеите колеги искам да ви попитам,знае ли някои от вас някое такава местенце,всмисъл да е ходил видял и да ми препоръча!нещо велинград,хисаря,девин,сега да не е бално санаториум и пълно с ''ушав" благодаря ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотел “Дива” е разположен в района на Троянския Балкан, в долината на река Бели Осъм. Хотелът работи целогодишно и предоставя великолепни възможности както за здравословна почивка, така и за провеждане на фирмени мероприятия, семинари и срещи. Атракция за гостите е открития плувен басейн с минерална вода с температура над 30 градуса през цялата година.Стаите предлагат необходимите удобства – телефон, кабелна телевизия, мини-бар. Безплатен паркинг за гостите на хотела.- 38 двойни стаи, 5 апартамента и 2 апартамента тип мезонет с камина Екстри: открит басейн, паркинг, ресторант, минерални бани, сауна, джакузи, детски басейн, колела под наем, конферентна зала, лоби бар, баня/тоалетна, пране ОТ ТАМ БАЯ ДОБРИ СПОМЕНИ ИМАМ :tease:

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I V O батка а някви ценички да дадеш или да го търса из нета?за велинград , девин някои да каже нещо изпитано,мерси за инфото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

велинград, спа хотел двореца, много добри в процедурите.но малко издути цени и малко измислени 5 звезди.обслужване перфектно.ресторант перфектен.процедури перфектни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся нещо от сорта 300-350лв мах за двама за 3 нощувки! просто 5 звезди не ми е по джоба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей само се чудиш тая Хонда къде да я разходиш значи :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига бе от когато бях в свищов не съм почивал,не мое само да се работи,треа да се почива,аиде колеги даваите изпитани предложения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами двойна стая (за двама ) с пакет за 3 нощувки щи дойде малко над 300лв. нали влиза ти там закуски и всичките му глупости ;) поне така беше преди месец два .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в двореца има много добри пакети за 2-3 дни. които могат да ти легнат горе-долу на тея пари.виж, провери, няма да съжаляваш там.5 звезди не е толкоз страшно колкото ззвучи....поне за там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Павел Баня също не е лошо. Даже мисля че имаше и една песничка за там, която я изпяха на предишния Music Idol.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 седмици ходих в Хисаря, СПА Хотел Аугуста . Доста е голям с повече от 500 стаи. Повечето са реновирани. В тях има клима, ТВ, Интернет - безплатен. и нон стоп топла минерална течаща във ваната вода. Хотела има външен и закрит басейн с минерална вода . Доста е голям закрития басейн , даже има и водна пързалка тип Ролба. Ползването на басейна и фитнеса за гостите на хотела е безплатно. Плащат се само допънителни спа процедури и масажи :lol: . Голям ресторант и голям паркинг /става и за национална среща - хората от района на Майна таун могат да помислят по въпроса. Цените за реновирана двойна стая бяха някъде около 110-120 лв. на ден с вкл. закуска.

 

Линк

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...