Jump to content

Recommended Posts

Колеги криви са ми предните дискове нови да си тарся или да се минават на струг....И Съединителя ми превърта ..каква марка да си тарся...даваите идеи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да ги престъргваш,пак ще се изкривят.Сменяй ги с нови :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай нови.Ако имаш повече пари сменяй и накладките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една тема за дискове и беше писал един автомобилен състезател- неща много полезни, логични и само истини. Аз така се оправих без да сменям дискове. Ако не намериш темата, кажи ще ти обясня.. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега я земи обясни , че тая тема ми се губи ... и ше бъде полезно инфото !! :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем - минаха ги на струг 2та дсиска и смених накладки - сега е ОК. Новото винаги е по-добре, но в крайна сметка зависи и от $

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, новите ми предни дискове за Прелюда струват по малко над 50 лв/бр. Колко ще струва струговането, а? Дори и най-"скапаните" да са, новите дискове са си нови дискове. Накладките от колегата krisio струват 25 лв. Мисля, че за няма и 100 лв (разликата между купуването на нови и струговането) да се икономисва от толкова важен консуматив, просто не си заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителси търси Exedy (daikin clutch), Sachs, Luk ;) нещо такова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една тема за дискове и беше писал един автомобилен състезател- неща много полезни, логични и само истини. Аз така се оправих без да сменям дискове. Ако не намериш темата, кажи ще ти обясня.. :)

Мисля, че става дума за това Крив диск? Може би

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...