Jump to content
vtpetrov

Евтини нови Хонди в Орландовци.....

Recommended Posts

Колеги, някой чувал ли е за този: http://www.vasko.mobile.bg/Видях го случайно в mobile.bg и ми стана интересно. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш хонда да си купиш иди при Мариан на Горубляне това човека който може те уреди със свясна хонда:)!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако влезеш във всяка една обява,ще забележиш,че в 90% истината не е това,което виждаш на първо четене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора?къде ги видяхте тези евтини хонди бе?това че джаз-а е на 4000лв.някъде е първоначалната вноскапп.Пич така не се трупат постове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, какво сте се раздуднали не мога да разбера. Ако не можете да помогнете, поне не пречете. Момчето пита, защото чисто нов Civic хеч струва 30 хилки, а в официалния вносител такъв наближава 40. така 4е ако някой знае нещо да пише, кибиците ако обичат да не спамят. В тази връзка и аз съжелявам за написаното, ама нямаше начин...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите са нови, но с някакви дребни дефекти - примерно изпуснати от автовоза и драснати тук там, заредени с нафта бензинови двигатели, източвани в последствие или пък наводнявани и т.н...та търговеца ги купува евтинджос, внася в БГ и подбива Бултрако в случая...а мился, че при тези няма и сервизно обслужване както и гаранция :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивика за 30К е с 83кс двигател дето не се предлага в България, може би от Турция ги внасят!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите @tazzz и @Restless за техните мнения, били те предположения или не.На @moni13 благодаря, че изказа моето мнение и ми го спести.@doggy и @Zlatko - какво ви става бе колеги. Аз питам нещо, вие почвате да ми давате наставления в живота.За пореден път се убеждавам, че тема пусната във тоя форум, няма начин да не остане не наспамена или автора на темата да не бъде оплют.За 3.5 години откак съм в тоя форум и 7-те години които карам Хонда, имам 3-4 теми във форума, и ще се постарая за следващите 10г. да не пускам нито една повече.Благодаря ви колеги,ВескоП.С. Ако може някой модератор/администратор да заключи темата!

Редактирано от CALYPSO^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не заключвайте, събота ако минавам покрай автокъщата ще питам за някакви подробности

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...