Jump to content
svencho

Не чувам звук от бенз. помпа

Recommended Posts

Здравейте,колеги. Карам 93 г. Д15 Б2 сивик седан. От известно време насам работата на бензиновата помпа е според зависи :) Проблема е следният: понякога не чувам звук от бензиновата помпа,което означава,че не работи. Според мен обаче помпата си е наред,защото същата или работи или спира да работи. Явно не се подава ток към нея. Сигурен съм,че след няколко часа ще запали почти веднага.Случвало ми се е и да ми падат оборотите,когато изключа от скорост,та дори и да ми изгасне колата в движение. Вярно - спорагични случаи,но според мен е нещо сериозно. Някакви предположения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главното реле За справка търсачката на форумаhttp://forums.hondabg.com/index.php?showto...%B5%D0%BB%D0%B5 :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор. Дано не струва колкото колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера къде се намира.Свалих корите на волана,долната кора ,разкрих всичко,но main relay не виждам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намира се от дясно при краката на пасажера, тази кора трябва да махнеш. едно кафяво е, поне при мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До платката с бушоните,хванато за гредата на колата:Публикувано изображение

 

А спойките трябва да изглеждат така:Публикувано изображение

Редактирано от djiga

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно до блока с предпазителите се намира Главното реле.Надписа му не се вижда преди да го свалите.Сиво е на цвят,хванато към сноп кабелчета чрез кафяв куплунг.След като развиете болта,който го придържа към металната планка внимателно изваждате куплунга.За да го разглобите трябва да разширите внимателно сивото тяло и да извадите вътрешната кафява част на релето.Публикувам снимки на моите спойки.Дано да са те проблема.Ще пробвам и ще споделя.Благодаря Ви за помощта колеги.

 

 

ПП Смятам да публикувам подробни снимки на стъпките за сваляне на релето.

 

 

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малък поялник "белнах" всяка една спойка. Даже на някои лепнах по мъничко калай.В момента колата запали около 15 пъти без изобщо да се замисли.Даже си самовнушавам,че върти по-бързо при палене.НО отва сигурно е моето въображение.Ще споделя точно как се държи колата след утрешния ден. Благодаря Ви !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...