Jump to content
vesso_varna

Полезни и забавни рецепти против махмурлук

Recommended Posts

Колеги, идат светли празници и юнашко пиене. Не мога да се сдържа да споделя с вас какво изрових днес в нета... ;);) ;) http://www.bulforum.com/lofiversion/index.php/t60399.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха :lol: Има доста интересни техники за справяне с махмурлука. Аз залагам най-вече на качествения алкохол (домашна ракия или винце) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ви заболи главата от пиене, най-сигурния лек е да си легнете, а на сутринта, ако ви боли още - пак си пийнете и ще се оправите. :cool: /"Нъл знайте клин клин избива"/ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаена чашка, половината с брашно,половината с оцет.Пие се на екс.Има двоен ефект - 1.нерядко махмурлука е съпроводен с разстроиство-забравяте за това.2.Косата (ако я имате,щото аз нямам) Ви се изправя и след малко сте нов човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм чувала че след махморлук е хубаво да се испие 1 чаша по силно кафе,сок от портокал защото е богат на витамин С и ускорява метаболизма на алкохола..хубаво е да се пие повече вода,и ако не са ме изгали една чаша бира маи ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...витамин С и ускорява метаболизма на алкохола...

По-скоро ускорява метаболизма на тоя който вече е употребил алкохола :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - добрия и лесен начин е Алказалцер от аптеката, струва около 0,40 лева бройката. Разтваряш си два броя сутрин в малко вода, пиеш една кана айран, след тва отиваш некаде за едно шкембенце и всичко е шест. :hondarulez: P.S. Изпитан метод от мен и много мои приятели!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За светли празници и юнашко пиене, най- добрата рецепта срещу махмурлука е- да не изтрезняваме. Естествено, след маратона трябва да си предвидим и време за релакс. :lol: ако ли пък не БИРА И ШКЕМБЕ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две спанета и две сра*ета! :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TSX, "Нъл знайте клин клин избива", но и клин остава... ;) Душ, Алказалцер и скачате до първата шкембеджийница за Варненци, Гюрлата. Там се знае - шкембе и двойка кюфтета с гарнитура, бира или айран... Евентуално ВеЦе(00) преди или след кафето придружено с много течности.После/следпис: Изпитано 120% ефект!

Редактирано от ivankrystev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TSX, "Нъл знайте клин клин избива", но и клин остава... smile.gif ама остава по - големия. ФАКТ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само сън..сън..и пак сън...това ме оправя мене.. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...