Jump to content
Gosho

Проблем с виене на Сивик

Recommended Posts

Та на въпроса ми ако някой има на престава от какво може да е да помага че ми се е запалила главата . Вие от към двигатела когато си поиска , не е аксиален лагер защото го смених и не утихна , не е до масло на скоросната кутия и него смених , почнаха да ме плашат че е първичен лагер на скоросната кутия ама незнам какво да правя вече , сума си пари набутах и немога да оправя проблема , а виенето много наподобява аксиалния лагер само че когато реши да си вие , си вие при натиснат и при пуснат съединител.Също така примерно тръгвам на 1 - ва вие си давам 2 - ра затихва , спира после пак започва и т.н , побърка ме ............ помощ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя Сивик виеше два пъти. Единия път беше от лагер и главина отзад. Другия път от външното каре (ама тва беше от маншоните).

Редактирано от Al_Capone
ЦИТ�ТИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах същия проблем лагерите на първичния вал са и аз смених същите работи като теб но после смъкнах и кутята и се оказа че там е проблема !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега а за този лагер на първичния вал трябва ли да се чушне цялата кътия или само да се свали , Благодаря ви за бързата реакция - Супер сте , а да и ако ме ориентираш и за цена ма тия лагери ще те обичам (в преносния смисал разбира се :worthy: )

Редактирано от Al_Capone
ЦИТ�ТИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е лагер на пьрвичния вал шумьт трябва да изчезва при натиснат сьединител, а и той не е толкова капризен, може да изкара и 100 000 км, моя се обажда ма.....п.л-имаме два буса на които вие вече има няма 70 000 км

Редактирано от sturshel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е лагер на пьрвичния вал шумьт трябва да изчезва при натиснат сьединител, а и той не е толкова капризен, може да изкара и 100 000 км, моя се обажда ма.....

п.л-имаме два буса на които вие вече има няма 70 000 км

:lol: и той трябва да свири постоянно а не от време на време. Мен по ме съмнява да е генератор, водна помпа или ролка.

 

 

п.п. Имах "виенето", което се появяваше след пускането на съединителя. Което при всякакви логики води до първичен на скоростната кутия. НО след смяна на съединител (аксиален лагер) , виенето изчезна :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи пак незнам от какво е , защото всеки един от вас може да е прав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...