Jump to content
gothic_fan

Тунинг на фарове/габарити/мигачи

Recommended Posts

Колеги, както някой може би знаят, продадох Хондичката за съжаление, но оставам верен на японското с Мазда, която си позволих да поосветя... Мисля, че се получи доста добре, ето малко материал:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

ето и видео: http://free.hit.bg/picsssss/MOV0004A.avi

 

Това са габаритите+светодиодни мигачи, снимката е много зле но изглежда също толкова добре като фаровете,естествено пак с възможност за смяна на цвета с дистанционно.

 

Публикувано изображение

 

За да не занимавам всички с подробности тук, ако някой се интересува мога да помогна с информация,монтажа от ВАС :spam:

 

Skype: gothic_fan666666 (незнайно защо не мога да си го въведа в профила) :spam:

 

PS: В момента в гаража започвам да развалям и мотора ( Хонда естествено) , надявам се и той да стане добре... :spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега признавам труда ти и времето, което си загубил, както и налятите финанси, но лично мое мнение е, че е това е абсолютно ненужно. С тази цветомузика в София ще те псуват на всеки светофар през ноща. Иначе браво за старанието :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бялото най ме радва, а мигачите имат ли си оранжево?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това лампички от коледна елха ли са? Май се подготвяш за коледните празници по улиците. Става като някоя циганска жигула...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и фаровете, и габаритите си имат бяло, аз всъщност така си я карам, просто исках да покажа режимите на светене, а и понякога като изтрещя (разбирай циганско настроение) включвам елхата! :( Мигачите са си с оранжеви светодиоди, но измръзнах и ме домързя да ги щракам... А за София, когато бях с Хондата, гонили са ме и са ме спирали, но да ме питат от къде съм си взел светодиодните стопове... Колега Сесо, да, готов съм за Коледа, циганска да, ама чак пък жигула,моля моля!!!:)Пропуснах ли да спомена че габаритите са в една верига с фаровете, т.е. всичко свети в еднакъв цвят... А, да, всичко излезе колосалните 70лв... (диодна лента 1 метър+контролер-захранване+дистанционно). :D

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за труда.Малко кич ми идва.Що викаш напусна сектата?А не си си ремонтирал графата "кара"... :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай малко инфо за марка и някакви параметри на въпросните светодиоди... Къде можем да си ги купим, на каква цена и т.н. Благодаря предварително.... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, аз не съм напускал сектата, вярно, замених хондичката с мазда, но само колата, с мотора съм си 100% тук, снимки скоро :lol: Колкото до диодите, то всичко си идва комплект, диодната лента(тя си е с лепка отзад)/контролер(захранване)/дистанционно, само разглобяване на фаровете, прекарване на кабелите, лепене и монтаж и това е! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, идва Коледа все пак, кой както може! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моля дай малко инфо как точно си ги направил, 10мм ли са диодите, какви съпротивления си използвал, и ако имаш снимки на диодните стопове бих се радвал да ги видя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние в Стара Загора си имаме елха.. ама няма толкова много лампи на нея :unsure: имаш покана на 25декември да си под нея да осветяваш :()

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, Стара Загора ми е много далече а и трябва да огрея моя град все пак , ще ми се обидят хората :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, аз не съм напускал сектата, вярно, замених хондичката с мазда, но само колата, с мотора съм си 100% тук, снимки скоро :D ...

Давай снимки че стана интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:Dмалко диоди и става лудница:Dаз си смених всички светещи тела в купето с диоди или диодни ленти свети ми бяло и тава смятам че яко несам фен на външните светлини но иначе е готино:)http://forums.hondabg.com/index.php?automo...m&album=798

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ги правите да не ви реве компютъра че имате изгоряла крушка? аз сложих на стоповете/габаритите и таблото ми стана дискотека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, колата си е хубава и иначе,защо наливаш излишни средства?Може би вече съм поодъртял и не ги разбирам този вид тунинги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...