Jump to content
nicki

Земетресение

Recommended Posts

Тази вечер около 22 часа имаше земетресение в София, и според мен си беше доста силничко. Какво да мисля незнам, ама това Глобално Затопляне вече почва май да се усеща...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше леко :( поне в моя кварталЯвно тия с метрото са го закъсали и са започнали да злоупотребяват с тротила :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

земетресение?! нищо не усетих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По новините казаха че било 4 по Рихтер. Това не може да не го усетиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че беше за кратко. Баси, щеше да ми падне монитора. По БТВ новините казаха, че засега нямат информация за епицентър и магнитут, но според мен беше над 4 по Рихтер. Пък особено като знам, че Витоша е угаснал вулкан, а и колко съм чел за Помпей... ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя София си е земетръсна зона...7 по Рихтер ги прави средно веднъж на 100години, последното вече закъснява със 7-8... пепел ми на езика ;)

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепел ти на езика я, знаеш ли колко ме е страх от такива природни стихии. Колкото до днешното земетресение: Според официални данни 4 по рихтер с епицентър южните квартали на софия. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен се усети доооостааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги доста силно си го усетихме при нас в квартал "Илинден". Изхвърчахме като тапи с жената и детето на принудителна нощна разходка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до днешното земетресение: Според официални данни 4 по рихтер с епицентър южните квартали на софия. ;)

Стига бе... не е възможно да е бил толкова близо епицентърът - все си мисля, че е извън София! При мен доста силно се усети, но все пак съм на трети етаж...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе усети си се доста неприятно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Изгрев направо си тресна добре въпреки че съм на 5 етаж, а си представям тези на 18-я

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш си беше под София.Ако беше от страни щяхме да се люляме.. сега подскочихме ;)Имаше такова със същия епицентър преди 2-3 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://news.ibox.bg/news/id_102380172Живея в Борово, казаха, че епицентъра бил под южния парк. Ма там е американското посолство, кой знае тия плъхове по тунелите с кво са ги гърмели... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях в едно заведение, и като се разлюля... всичко всичко замлъкна...Даже ми се стори че и музиката спря. Бях до аквариум пълен с рибки....та не се знае какво можеше да ми се случи.... Добре че всичко се размина само с толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди малко се върнах от кафенце и да ви кажа в Елин Пелин поне нищо не се усети ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живея във Владая. Усети се много лек трус за около 2-3 секунди. Всички говорят за земетресение, което при нас не се усети ( за радост ) .. колко време продължи труса при вас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-3 сек. на 5-тия етаж в Слатина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Люлин бая се усети. Макар и на втория етаж да живея както си лежах на леглото и то подскочи. Не ми се мисли тези по високите етажи как са го преживяли.

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мани...тука в селото,така де...градЪТ си беше стабилно.Тамън си спинках тогава, и се стреснах яко от трусЪТ обаче нали сънен и продължих да си нунам.След като станах,жената ми каза че имало земетресение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Пирогов друсна яко, и се чу силно бумтене, баща ми си мислеше, че пак е взрив задари шума. Монитора ми е кинескоп и щеше да падне от бюрото. А аз - пълен гипс :fun:. Бе голям купон, паниката беше на 8, веднага засвятка чата, зазвъняха телефони... страшен хаос ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо мамата си е... с тея друсаници бе ;) в 7:03мин. с магнитут от 3.5 имаше сабуждане по домувете :fun: ало шопите да си събираме багажите , бензин в ХОНДЕЛИТЕ и готови за старт ;) ако има още едно , няма да се прибера скоро :) на 8-мия етаж си е тръпка а за тея дето са по на високо неискам и да знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живея във Владая. Усети се много лек трус за около 2-3 секунди. Всички говорят за земетресение, което при нас не се усети ( за радост ) .. колко време продължи труса при вас?

Същата работа беше и при мене

нещо мамата си е... с тея друсаници бе ;) в 7:03мин. с магнитут от 3.5 имаше сабуждане по домувете :fun: ало шопите да си събираме багажите , бензин в ХОНДЕЛИТЕ и готови за старт ;) ако има още едно , няма да се прибера скоро :) на 8-мия етаж си е тръпка а за тея дето са по на високо неискам и да знам

Е ако е верно нищо не съм усетил Редактирано от Dangler

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усети си се доста силно вкъщи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, и сутрешното го усетих но сравнително по-леко. То е в резултат на наместването и промените от първото. Да се надяваме, че повече няма да има... или по-скоро се чудя... както каза колегата от първите постове, София е сеизмична зона и се очаква стабилно земетресение с магнитут 7-8 рихтер, тъй като през последните години не е имало голямо земетресение тук, а е отчетено, че през 100 години трябва да има... последното е преди 107-8... таа се чудя дали не е по-добре 10 малки, от колкото едно голямо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре няколко слаби,да освободи натрупаното напрежение, отколкото едно силно около 6/7 по Рихтер,че тогава бог да ни е на помощ в скапаната държава......Дано се размине леко.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръпката е прекалено здухваща :D е така да видиш , как просто си нищо и няма какво да направиш :shock: ПРИРОДАТА няма кой да я спре :D то рано или късно земята и нас ще ни исчисти , както вискичи други създания преди това :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сдухващото е че човечеството си го заслужава за разлика от тези преди това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.dnes.bg/article.php?id=60970дано се освободи натрупаното напрежение и не ни тресне 7 или нагоре, защото ще си измрем като пилци в кланица.Сглобките на панелките вече надали стават за нещо, пък и никой не го ебе да ги сенират и през фугите си влиза вода и сглобките си ръждясват... и никой не може да ме убеди, че новото строителство е качествено.Котарака ми усети, че иде нещо лошо в събота вечер. Стана един любвеобилен и почна да се вре в мене и да ми мърка, което си беше супер подозрително, като го знам какъв див звяр е и колко нетипично е това за него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото и с моята котка и кучето :) Да се надяваме, че почвата ще се намести с по-малки трусове до 4-5 по Рихтер и да ни се размине по-сериозно клатене. Стискаме палци всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа пак ни поразклати преди минути ужас :spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път аз не усетих, ама ми казаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Котарака ми усети, че иде нещо лошо в събота вечер. Стана един любвеобилен и почна да се вре в мене и да ми мърка, което си беше супер подозрително, като го знам какъв див звяр е и колко нетипично е това за него.

А моя котак спеше като пън и само се услуша и почна да ми ръжи, щото скочих набързо от леглото и му развалих рахата. :tooth: А разправят,че животните усещат,на втория трус изобщо не мръдна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да ни е честито новото земетресение.На първия етаж в Редута доста силно се усети, ама беше за кратко. Вие усетихте ли го?http://dnes.dir.bg/2009/05/24/news4499640.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да ни е честито новото земетресение.На първия етаж в Редута доста силно се усети, ама беше за кратко. Вие усетихте ли го?http://dnes.dir.bg/2009/05/24/news4499640.html

О да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...