Jump to content
neostyler

поставка за чаша

Recommended Posts

дали е технически въпрос или тунинг е спорна тема :) но... единствената забележка за моя мил сивик (хечбек 6та генерация) е че нямам поставка за чаша и за дълъг път или рано сутрин това леко ме тормози... някой има ли представа дали има някакво решение, което хората от хонда са предвидили, но не са поставили? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ебей търсиш cup holder ... има такива който са 1 pin размер /колкото касетофона и се слагат на централната конзола ако имаш място/ ... те са cup i coin ... За 6та май си има и оригинални, но те също ще ти излязат като напишеш cup holder със съответния модел кола разбира се :)Тези, който са 1 pin бяха около 20$ май ...Иначе в БГ не знам къде има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали е технически въпрос или тунинг е спорна тема :) но... единствената забележка за моя мил сивик (хечбек 6та генерация) е че нямам поставка за чаша и за дълъг път или рано сутрин това леко ме тормози... някой има ли представа дали има някакво решение, което хората от хонда са предвидили, но не са поставили? :)

Преди време продаваха за 1-2 левчета такава джаджа в McDonalds. Провери там. Ако са им свършили - мога да ти подаря моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че можеш да си намериш и от бензиностанциите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е фабричния cup holder от 96-00 civic. Седи долу пред ръчната и заменя твоетоhttp://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/y...91_1875_6692967

Точно тия ги гледах онзи ден :lol:Аз от тези на mcdonalds не бих си сложил...мн са грози и само се пречкат :lol:На този, който е пуснал manniakk , като натиснеш PUSH и си излиза това за 2те чашки...седи мн яко и си е друго да ти оригинално на предназначеното за това място...Друг е въпроса, че ако не държиш на това, а искаш само да има къде да си слагаш чашата... тези от mcdonalds или бензиностанциите са ти напълно достатъчни :huh:Може да разгледаш тук Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от Практикер поставка за чашка която се слага на централната решетка за въздух. Много добре седи. Ама не съм я изпробвал с чаша кафе още дано, дано не си олея колата :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ,си взех една пласмасова със метално отпреде и пише ТИПЕ Р за решетка за парното со хваща и седи много добре и съм прбвал с кафе не се олива ,номера е да се намира в центъра на колата защото там най-малко клати . :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти препоръчам нещо, отиваш в една автоморга и започваш да търсиш кола, която има такава поставка за чаша(и).

Когато си намериш се пазариш с продавача и поставката ти излиза няколко лева.

После си я демонтираш внимателно с целия механизам и почшаш да умуваш къде можеш да я поставиш в твоята кола.

Може да се накожи да срежеш малко от таблото, но ако се направи добре няма да личи.

Виж това

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе идеята с поставка от макдоналдс нещо.... като се прави нещо си трябва да се направи като хората. ще огледам дали някъде тук мога да намеря този комплект за вграждане, пък ако не успея ще ровя в нета от къде да го намеря. мерси на съпричастните колеги :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ебей търсиш cup holder ... има такива който са 1 pin размер /колкото касетофона и се слагат на централната конзола ако имаш място/ ... те са cup i coin ... За 6та май си има и оригинални, но те също ще ти излязат като напишеш cup holder със съответния модел кола разбира се :)Тези, който са 1 pin бяха около 20$ май ...Иначе в БГ не знам къде има :)

как 20 долара бе :D за тия пари хладилна чанта ще си вземеш :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ебей търсиш cup holder ... има такива който са 1 pin размер /колкото касетофона и се слагат на централната конзола ако имаш място/ ... те са cup i coin ... За 6та май си има и оригинални, но те също ще ти излязат като напишеш cup holder със съответния модел кола разбира се :)Тези, който са 1 pin бяха около 20$ май ...Иначе в БГ не знам къде има :)

как 20 долара бе :D за тия пари хладилна чанта ще си вземеш :D:)
По някои от бензиностанциите и както каза колегата в магазини като McDonalds ще намериш все нещо което да ти свърши работа...ако не отиваш на Илиенци ако си от София :D Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Petar Petrov не всички искат безплатна поставка или такава за 2 лева. И да, аз бих дал 20$ даже и повече, защото като си я монтирам ще седи така все едно винаги си е била там... И в крайна сметка как му помагаш на момчето, като повтаряш всичко казано до сега ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Petar Petrov не всички искат безплатна поставка или такава за 2 лева. И да, аз бих дал 20$ даже и повече, защото като си я монтирам ще седи така все едно винаги си е била там... И в крайна сметка как му помагаш на момчето, като повтаряш всичко казано до сега ?!?

Тотално те подкрепям :) Инструктирах един познат като обикаля моргите да потърси опигиналната екстра от някоя хонда, ако не стане ще мисля как да поръчам от ebay.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е фабричния cup holder от 96-00 civic. Седи долу пред ръчната и заменя твоетоhttp://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/y...91_1875_6692967

От България някъде може ли да се намери тази поставка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е фабричния cup holder от 96-00 civic. Седи долу пред ръчната и заменя твоетоhttp://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/y...91_1875_6692967

От България някъде може ли да се намери тази поставка?
аз съм инструктирал един познат като обикаля по морги да търси, тъй като все пак се води екстра, която все на някои колици трябва да я има монтирана. иначе ако някой сподели, че в БГ ги има да се продават въобще няма да му мисля и ще си взема. но ... малко ме съмнява

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази се слага само на американски мисля и се съмнявам че се продава тук....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...