Jump to content
Guest condor

аномалия

Recommended Posts

Guest condor

Здр. колеги имам един въпрос по ходовата част на хонда сивик 98г. При завой на която и да е страна се чува тропане като на каре. Ходих в незнам вече колко сервиза и неможаха да ми кажат от какво е това тропане, едни ми казваха че е карнето други ми казваха какво ли не др но тропането си стой и не се оправя ако сте имали подобен проблем подскажете какво може да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а провериха ли състоянието на рейката ти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По вероятно е да е каре,но на един приятел със същия проблем излезе че е средното гърне, което се удря в купето при по остри завои поради липсващ тампон :lol: Едва ли и при теб ще е това но аз да кажа.. Сменили ли са нещо по ходовата част майсторите или засега само търсиш проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги първия път като отидох в сервиз ми казаха че е каре и го смених. След това тропането не спря тогава отидох в друг сервиз и там ми казаха че е средното гърне , смених и него и тропането си продължава и вече незнам какво да правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия проблем и мен ми казват че е от карето и сега като прочетох тази тема се чудя да не да го сменя а да не е то проблема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам този проблем но моята само на неравен път ми тропа и това тропане идва от пот педалите и ходих при моя маистор и ми казане се притеснявай карай докато ти истече хидравличното масло от казанчето това е само кормилна рейка и кам 100-150лв може да се отстрани проблемаПоне моя случай е такъв и сега си я карам така още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...