Jump to content
Guest respawn

Сток маска ли е това

Recommended Posts

Guest respawn

Здравейте колеги тази маска на този сивик (предната) ... оригинална ли е или е правена след това.Защото сам виждал и друг сивик с такава маска ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

ъ? коя маска? има май някакъв прикачен файл ама никой не го вижда...

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъ? коя маска? има май някакъв прикачен файл ама никой не го вижда...

ето линкhttp://img84.imageshack.us/img84/3474/civic382medium2eg.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е сивик 6 ген. след фейслифт, вероятно vti, предната броня е сток с лип, който също е сток за vti-тата. Само не съм сигурен дали наистина е след фейслифт, защото предната решетка е старата, странна работа... иначе купето е много добро

Редактирано от Jimmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е сивик 6 ген. след фейслифт, вероятно vti, предната броня е сток с лип, който също е сток за vti-тата. Само не съм сигурен дали наистина е след фейслифт, защото предната решетка е старата, странна работа... иначе купето е много добро

Колега благодаря за отговора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда колега сток след файс с малката решетка. Ако разгледаш моите снимки ще видиш след фейс с новата решетка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъ? коя маска? има май някакъв прикачен файл ама никой не го вижда...

Няма прикачен фаил а се вижда на снимката от профила, а ти май си се регистрирал за да се заяждаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

колега когато е пусната тази тема теб те е нямало в тоя форум за да ме коментираш дали съм се заяждал или не. Пишеш в тема от преди 3 месеца и очевидно тогава нямаше снимка на колата му (и снимката която е споделил не е на неговата кола). замисли се преди да пишеш глупости по мой адрес.Най верния отговор е че колата е USDM Civic Coupe SI от 1999 до 2000г. те са с малките маски за разлика от фейслифта JDM и EDM.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

колега когато е пусната тази тема теб те е нямало в тоя форум за да ме коментираш дали съм се заяждал или не. Пишеш в тема от преди 3 месеца и очевидно тогава нямаше снимка на колата му (и снимката която е споделил не е на неговата кола). замисли се преди да пишеш глупости по мой адрес.Най верния отговор е че колата е USDM Civic Coupe SI от 1999 до 2000г. те са с малките маски за разлика от фейслифта JDM и EDM.
Не съм знаел за снимката. Извинявам се ако е така, но из доста теми срещам заядливи коментари и за това ти посочих снимката Редактирано от Влади

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moйта има такъв лип и си е 100% сток ВТИ 2001г ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже памета ЕК4 са се произвеждали без липове, само ЕК9 Type R излизат от завода с липове като на твоята кола. ;)

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не помня в някоя тема да съм се заяждал освен ако не е била "какъв спортен филтър да си сложа" или "кое гърне е по яко" ама както и да е. Аз доколкото разбрах за кое точно се интересува колегата. Предна маска е онова с емблемата, другото е лип които както стигнахме до заключение е от вти след фейслифта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...