Jump to content
Guest Zaho

Купувам Ефтино купе на хонда?

Recommended Posts

Guest Zaho

купувам 5ген хаджбек купе без мотор или някакво друго ефтино купенце със или без мотор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sunny

колега,само ще те помоля да не ми даваш колата така като за части(Без двигател)защото двигателя е безпроблемен!Проблем има в стартера!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zaho

колега,само ще те помоля да не ми даваш колата така като за части(Без двигател)защото двигателя е безпроблемен!Проблем има в стартера!!!:)

Абе искам да му набия един Х22а ДА си я карам за ежедневка че бавареца скоро нема да може да се кара нормално :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Колегате е казал, че може и със...

или някакво друго ефтино купенце със или без мотор

:) Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EG holic

колега,само ще те помоля да не ми даваш колата така като за части(Без двигател)защото двигателя е безпроблемен!Проблем има в стартера!!!:)

Абе искам да му набия един Х22а ДА си я карам за ежедневка че бавареца скоро нема да може да се кара нормално :)
с х22а ще е всичко друго но не и ежедневна кола хаха а и суапа на х22 в 5 хеч е мн трудна операция ако ти трябва за еври дей кар не си оправдава инвестицията според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,само ще те помоля да не ми даваш колата така като за части(Без двигател)защото двигателя е безпроблемен!Проблем има в стартера!!!:)

Абе искам да му набия един Х22а ДА си я карам за ежедневка че бавареца скоро нема да може да се кара нормално :)
с х22а ще е всичко друго но не и ежедневна кола хаха а и суапа на х22 в 5 хеч е мн трудна операция ако ти трябва за еври дей кар не си оправдава инвестицията според мен
Направо си е евридеика с тоя разход На прелюда 7/100 без да влиза във В-тек на това леко купенце ще му е мед ;) А иначе това, че ще върви много не значи, че няма да е евридеика ;) Пък и с това скучно предноЗащо казваш, че ще е трудно да се монтира в коша на хеч-а ? не се събира ли ? Редактирано от Zaho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "activity" аз отдавна харесвам Хондите но нямам пари за С2000 или НСХ (а в кола с предно ми деиства депресиращо)А дали ще върви повече от бавареца може да поспорим ;)(Но наистина четох някаде за олекотен ха4 1.6 в-тек с азот в гърция давал 10-11-ки :) :) )

Редактирано от Zaho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика, но вярно задното си е тръпка.Онзи ден един с едно червено като твоето беше много изтръпнал - изтървал левия завоя от Дианабад към гара Пионер и го вадеха от драките... Добре че насреща не е имало никой!та така ... тръпка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го мисля виждам го всеки ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...