Jump to content
west bam

Дайте предложение

Recommended Posts

Колеги здравейте преди 4 дена си сложих права тръба от генерацията алуминизирана 50мм(нямаше по голяма при майстора) сега търся накакъв резонатор не много скъп около 70 кинта някаде дайте предложения марка и от каде мога да си го набавя целта ми е да уплатня и подсиля звука :rolleyes: мерси предварително за отговорите

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така давайте предложиния колеги чакам ги с нетърпение :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас на всичките майстори за гарнетата има едно резонатори (въздохо ускорители) от ватре е на спирала получаволе се завихряне и по барзо искарване на газовете струва 50лв с монтажа а скоро видях на един магазин за Авто аксесоари за 30лв та това ти предлагам аз сам с такав ама на 60мм резонатор и само крайно гарне и звука е уникален Та така предполагам и при теб трябва да има такива и по ваще магазини :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 % има такива в АSPO...за това въздухозавихряне и по-бързо изкарване на газовете не мога да гарантирам ( макар да имат такава спираловидна цедка ) но са доста добри и здрави, цената предполагам е 50 - 70 лв, аз взех 2, един къс и един дълъг, но не съм питал за цени поотделно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само с тръбата добро гърне мога ли да очаквам добър звук колеги :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само с тръбата добро гърне мога ли да очаквам добър звук колеги :lol:

Ами може да очакваш проблеми с кат за добар звук не мога да ти гарантирам аз така с резонатор и гарне ма спряха от движение ама ши са пазиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само с тръбата добро гърне мога ли да очаквам добър звук колеги :lol:

Ами може да очакваш проблеми с кат за добар звук не мога да ти гарантирам аз така с резонатор и гарне ма спряха от движение ама ши са пазиш :lol:
Има ли вече наредба за звука?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглеждат - полирана неръждавейка, даже си имат гайка за ламбда сонда...Та два въпроса - Дали са по-евтини от алуминизираните и дали и вътре са от неръждавейка или само корпусът е такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Вече си търся крайно гърне дайте предложения за такова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.pmconsult-bg.com/resonatorssinfo.htm провери тук сайта е на колега телефона му го има в сайта , цената може и да е по-ниска.

Да разгледах саита но точно за моя модел няма подходящи поне така пишеше в сайта за 4та генерация и црх, а аз карам 4-та генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.pmconsult-bg.com/resonatorssinfo.htm провери тук сайта е на колега телефона му го има в сайта , цената може и да е по-ниска.

Да разгледах саита но точно за моя модел няма подходящи поне така пишеше в сайта за 4та генерация и црх, а аз карам 4-та генерация
За крайно карне искаш да е на една страна като стоковото предполагам а такова незнам дали ще намериш готино Аз ти препорачвам гарне тип Супра Голяма фуния :D ама как ще го сложиш незнам но трябва да има начин аз сам с гарне крайно от този сай http://www.pmconsult-bg.com/resonatorssinfo.htm и сам супер доволен както казах Уникален глас има :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в събота ще поръчам такова от ebay http://img.data.bg/i.php?id=1219245 90лв как мислите добре ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в събота ще поръчам такова от ebay http://img.data.bg/i.php?id=1219245 90лв как мислите добре ли е ?

ММММ даааааа голямата фуния яко е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в събота ще поръчам такова от ebay http://img.data.bg/i.php?id=1219245 90лв как мислите добре ли е ?

ММММ даааааа голямата фуния яко е
Да голяма е ,а тази джажа към него каква роля играе да не е от тъй наречените за дълък път заглушители? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да заглушител е, но не е много ефективна, трябва допълнително да се уплътни, за да е по-лек звука :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да заглушител е, но не е много ефективна, трябва допълнително да се уплътни, за да е по-лек звука ;)

може да се кара и без него ако е така няма да я слагам :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се кара и без него, ама с тапи за уши :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ви препоръчал от гърнетата на Jeepers-a, доволен съм, колегата hEka също. Не са 50-70лв, но си струват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Ръчно ли ги прави или ги поръчва от някаде :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Поръчва ги от Англия, не ги прави ръчно :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще го видим за сега мисля да си ги поръчам от Ebay

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега при полжение че може и от тука , струва ли си чакането за 10лв.? Моита генерация е от pmconsult-bg.com всичко е ОК само се получава едно нещо след 3000 оборота става страшно и има един момент караш с 50км бучи като за 150км.Определено трудно ще бутнеш пешеходец всички пресичат на спринт :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как мислите добре ли ще есамо с права тръба и крайното гърне кадето ви го показах по горе в темата? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата трудно става тиха дори и с 2 резонатора, с камера и бленда, плюс задно проходно. А ако сложиш само тръба и проходно задно на ф60... :plane::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го гърнето което би застанало перфектно на твоята кола.....! Като по учебник!

 

Публикувано изображение

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fido Dido

Май грешно се изразих. Плътният звук трудно се докарва дори и с 2 резонатора. Но в случая най-важно си остава задното гърне. Гърнето от снимката на колегата горе е подходящо. Но зависи колко ти е дълбок джоба. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май грешно се изразих. Плътният звук трудно се докарва дори и с 2 резонатора. Но в случая най-важно си остава задното гърне. Гърнето от снимката на колегата горе е подходящо. Но зависи колко ти е дълбок джоба. :hondarulez:

А с това гърне и тръбата как мислиш колега добре ли ще е http://img.data.bg/i.php?id=1219245

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм го поръчал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ще стане, особено с допълнителния филтър. Но тъй като не обезшумява много, може посредата тръбата да се стисне на по-малко ф, а в началото да се направи като тромпет, така че да се избегне евентуално "свирукане", като се сложи.Може да си направя ескперимент с една тръба и ще кача снимки - ако ти е интересно. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С клещи няма да стане. Става с хидравлика и съответните дорници... :hondarulez: А аз имам предвид тръбата на "тапата", тази, дето се пъха допълнително и влиза във филтъра на гърнето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да не го слагам ако бучи много тогава ще го глася с тапата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...