Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

По традиция обявявам срещата в първата неделя от месеца отново на паркинга на кафе Егоист (така и не измислихме резервно място за сбирките).Част от нас ще бъдем на срещата на Цигов чарк, но ще направим всичко възможно да се върнем до 13ч и да бъдем точни за месечната! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

..........Част от нас ще бъдем на срещата на Цигов чарк, но ще направим всичко възможно да се върнем до 13ч и да бъдем точни за месечната! :D

Тони май си се заблудил, че ще сме на 'Цигов чарк' тази седмица (усещам, че вече май ти се тръгва :) ) :fun: Но няма страшно и всичко е точно, така че на месечната среща ще сме пълен комплект всички дето ще участваме на срещата в Родопите, защото тя е на 7, 8 и 9 ноември :D Айде колеги и колежки от Филибето и околността, стягайте се за поредната месечна срещичка на 02.11 от 13.00 ч. на паркинга на кафе Егоист ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз няма да сам на балкан :fun: тази седмица бях .. На срещата сам там от 13 чеса:) и ви чакам свички останали...Доста неща направих по колата си за този изминал месец и искам да споделя мнение :DКупих си една играчка инфоборд там мн е яко и мери достара работи май само аз с такова в пловдив и ще ви го покажа :D

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 часа две нови црх -чета ще се приседенят към срещата,ако може някой който има лепинки на саитчето да носи да слагаме с моя фрСамо да не изкочи няква работа,иначе сме тама :):fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

едва ли ще мога да дойда ,но да предложа ако искате на понеделник пазара има голямо паркингче и в неделя е празно мисля че има достатъчно място...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се надявам че ще успея да дойда, то това ако успея да се преборя с жената :(:o , в краен случай може и нея да взема. А за лепенката и аз нямам и имам желание да си взема, да се индетифицираме все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще дойда....ако не се явя Olmy знае каде да дойде и да ме довлече за парцалите :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дано е хубаво времето ... и ще буде интересно ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

найстина дано да е хубаво времето.и за лепинките няма лошо,дано като ги донесеш да ти свършат тези който си взел (майната) ;)

Редактирано от crx_pld

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да дойда но нещо незнам каде се намира това кафеайде някой да даде map къде се намира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sakyt4o

там съм и аздано да има лепенки на клуба да си взема и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бачкане сам :D приятна срещичка,дано да се напални с хондели...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, сестра ми ще ви пратя, една 14 и 1/2 годишна фенка, да имате предвид... :worthy: Тя е малко срамежлива и незнам дали ще се запознае с някои или само ще гледа отстрани. :hondarulez: Поздрави на Пловдивските колеги.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TanKista

днеска сменям ангренажен ремък слагам новите кристални еинджъл отпред, утре ко мине мангала дет мие колите покрай работа и една баня ще и ударя и неделя живот и здраве ще цъфна на срещата поне замалко :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TanKista

ае колеги, толкова ли сме малко от пловдив, всеки ден по път за работа засичам поне по 2-3 хондички а покрай магазина дневно минават десетки, но имам чувството , че много малко от тях знаят за клуба или им е все тая :) , а хонди в Пловдив има доста, особено последно време гледам доста се засилва присъствието на нови акорди :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще чакам някои колега да ме вземе :) ,че нали съм си серак все още ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще чакам някои колега да ме вземе :) ,че нали съм си серак все още ;(

От кой квартал си ? може да те взема ако искаш .. или да се разберем нещо :P :P тел. 0896 752 152

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

аз ще чакам някои колега да ме вземе !!! ,че нали съм си серак все още ;(

Освен пък да не си ми съсед...и си мълчиш обади се ще те зема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам в неделя тежка среща с балдъза и баджо,над хижа Здравец(към студенец) и ще трябва да се боря с едни скари и ракий! :( !!! :rolleyes::(:):D :D :D;) ;) Та по някое време,ако ви писне да седите в заведението,може да спретнете една Honda колона в посока към Здравец. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая да съм на линия !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охоо Михо, мини и мен вземи да се повозя на Скайлайна бре, знаеш къде живея

нямаш ядове стига да говориш сериозно :dry: :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко ще се позаседите, може и да ви хвана! Че имам задачи до 14-15 часа ... :dry: Ко не, сам ще си изпия една биричка по случай срещата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми освен да взема и аз да не дойда, че си имам работа :) ще почна да пиша отсъствия вече, няма оправия иначе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AlexDJ

Аз ще постоя :) Гледаи какво хубаво време вънка ...Ще мина да ми сапонисат Хондичката и идвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

аз само ще кажа :D

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IceMan давай да гледаме снимки :D)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Ха, успях да се справя и да намина, да видя как е тайфата. Пък то какви изненади ме чакаха за фотоси ... :)

Публикувано изображение

 

Ето ги и снимките, топли, топли:

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/Nov08/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AlexDJ

Наистина имаше доста приятни изненади :)Снимките са супер! Добре че имаме такаф добар фотограф :) Макар и зает оспя да дойде и да докоментира случея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина беше мн интересно и хубави гледки имаше :punk: и снимките са хубави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TanKista

ГТР-а е невероятен особено наживо направо ми изтекоха лигите :rolleyes: но за жалост бях вързан с жената и неможах да му се полюбувам отблизо :bow: а за следващата среща идвам въоражен с проф фотоапарат Никон д60 и ще щракаме яки снимки на който поиска :bow::D а жената трябва да мисля отсега как да дойда без нея :P:D Ае момчета паркинга гледам е взел тесен да идва за толкос хонди, аз и мойта неможах до вкарам, помислете следващата среща за графити, там е доволно широко да се саберем всички и пак да хартиса място ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще е следващата среща

Всяка парва неделя от месеца.. предполагам знаеш мястото Паркинга на кафе Егоист на центара на пловдив срещо гранда ;) Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пропуснах значище чакам декември та да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз пропуснах но за следваштия пат ште доида штот имам 2 хонди и мисе иска даси зема някои стикер на клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А може ли през седмицата да се вземе стикер на клуба ? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887334908 Антон :tooth: днес един от нашите ма скива на улицата и намаза 2 броя, що да не уредим и тебе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

началото на другият месец ще организираме пак срещичка нали?дано само времето да е с нас...че промених малко визийка на колицата да я покажа да кажете мнение :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета декември ще имали сбирка кога и каде

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=27609&st=0Това прочете ли го?Традиция си е, времето и мястото са едни и същи всеки месец.И тема ще се пусне, като понаближивремето.Следете подфорума Срещи и мероприятия!Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...