Jump to content
kalmara

Ядове с форума ?

Recommended Posts

Както всички явно сте забелязали - снощи по някое време имаше проблеми с форума, при опит за зареждане се показваше следното съобщение :

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

След известно време нямане се позакрепи, та сега всички можем да го зареждаме, да четем, да се логваме, и да пишем, но ...

(към модераторите)

1. Колегата Krelion е изчезнал... ;) Погледнете му постовете и вижте какво е състоянието ... има ли оправия и обяснение за кофти случката .... казва, че нито може да се логне с профила си, нито може да се регистрира. Гадно се получава, защото ще е кофти всичките тея години писане и общуване с колегите да се изпарят, заради един форумен бъг ... искам си Калоянчо (а най-вероятно и не само аз) обратно по някакъв начин! ;)

И 2. го разбрах в следствие на 1, защото колегата ми каза че е опитвал : регистрациите са все още бъгнати - като се цъкне отметката на "Прочетох и приемам..." и се кликне на копчето "Register" от долу - явява се същото съобщение.

 

...надявам се да се прояви някакво разбиране и да се прегледа случая от *висшестоящите* ... благодаря за вниманието. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи наистина се появи проблем, точно когато с klerion си пишехме Л.С. Даже не разбрах дали ми е получил последното ;) п.п. Дано не е "изчезнал" заради това , което си писахме, щото тогава и мене трябваше да ме няма ;););) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи наистина се появи проблем, точно когато с klerion си пишехме Л.С. Даже не разбрах дали ми е получил последното ;) п.п. Дано не е "изчезнал" заради това , което си писахме, щото тогава и мене трябваше да ме няма ;););) ...

Не, не съм го получил брат.....току що влизам от офиса и този път успях.Искам да благодаря на Ники (калмара) за темата и на човека който оправ нещата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

и на човека който оправ нещата!

Ше черпиш. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на човека който оправ нещата!

Ше черпиш. ;)
Задължително ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно бъга продължава - не можа да ползвам линковете "новите мнения" и "търсене" - проблема май е в търсенето на страници от форума - " IPS Driver Error There appears to be an error with the database. You can try to refresh the page by clicking here " .Работи нормално само при заявка за конкретна страница - от вчера към 17.00 часа е така ...:cool: От Хонда офф-чата за вчера е ясно , но и днес - проблема не е само при мен :[09:58:07] nas каза: nqkoi ako znae da mi kaje che tyrsachkata vyv foruma ne mi bachka.. :PПросто информирам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също получих грешка "IPS Driver Error", вчера при опит да вляза във форума. След около половин час се оправи ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен все още дава тази грешка,когато цъкна на новите постове...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на човека който го е оправил и аз не мойех да влвзна от снощи се мъча но стана. :) едно голямо ЕВАЛА от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да работи винаги на 100% безпроблемно.И при мен беше зор.Проявявайте търпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...