Jump to content
pano

Англи4анка(Д15 З6) Vs Голф ГТИ 16в (129к.с.)

Recommended Posts

В последно време из форума за4естиха темите от рода Хонда vs ХХХХХ,но без да е имало реална гонка само предположения и аз в тоя дух ре6их да пусна такава тема,но с тая разлика 4е гонката е направена,но искам първо да видя ва6ите предположения и тогава 6те ви кажа резултата.Хондата е Д15З6(114) със сменен възду6ен филтър(КН на мястото на оригиналния),иридиеви све6ти и сменена изпускателна генерация(колектор 4-2-1);Голфа е ГТИ 16в (129) незнам какво е то4ното му техни4еско състояние но 4овека си го подържа(не е перфектен) по принцип ни6то не му е правено(или поне аз незнам) освен да се изтърбу6и катализатора;отсе4ката е около 400-500м.4акам предположения кой кого е минал и с колко(мисля 4е и 2-мата сме добри 6офьори)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно станаха много темите ама явно не си ги прочел!Разбрахме се, че теми от рода Хонда срещу ХХХХХ няма да се толерират.Има си отделна тема за това! ;) Пиши там. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако ви следваме вси4ките правилца форума 6те стане мнооого дарвеня6ки,6те останете само бастуни ;)!!!!Нали за това се казва форум всеки да сподели не6тата които го валнуват свързани с Хонда на който не му харесва да не 4ете,на мен специално са ми интересни такива теми 4е като вляза във форума да ми е забавно,а не да 4ета как някой сменил не6то си даже и незнам какво за6тото не съм толкова техни4ески грамотен,така 4е трябва да има и теми за обикновенните хорица като мен(за6тото и ние сме хора и ни кефят Хондите)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа те е прескочил мин. с 2 коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа те е прескочил мин. с 2 коли

Хе Хе :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа те е прескочил мин. с 2 коли

Хе Хе :angry:
Значи не си попаднал на читав ;) хехе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега този така наре4ения "не толкова 4итав" Голф се пуска и Форд Пробе 2.5 (163к.с.) и да ти кажа не се даде лесно така 4е не е толкова с4упен!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа бие при сток коли, с генерация и филтър минаваш малко пред него на 300-350 метра, може би държиш преднина дори и до 400, след това те минава :angry:

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

pano сори колега ама тоя Голф на дали е в час ако си го бил. Ако е наред Голфа най-много да му седиш на гъза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

и аз си мисля, че ако шофера на голфа е читав и колата не е пред разпадене ще те дръпне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

сигурно колата ти е била с 5 сантиметра назад щото голфа не е бил 4итав,ако е бил щеше да му гледаш стоповетепп.м/у другото към модовете ае махнете ги най-накрая тези теми или ги съберете в една щото интересните само потъват от такива глупави писания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде няма да ви държа в напрежение,Голфа естествено ми взема старта 1-во за6тото е по-лек и 2-ро е с доста по къси предавки,до 2-ра му седя на стоповете ,на 3-та го по настигам но за това разтояние от 400-500м завър6ва половин кола пред мен.Все пак мисля 4е за Хонда 1.5 и 200кг по-тежка се справя доста добре,даже мом4ето което кара6е Голфа си призна 4е въоб6те не е о4акавал такъв резултат, а аз го базикнах 4е през цялото време ми свете6е зелената лампа за економията хехе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахах браво браво тия голфове не са нищо особено нито кр-а нито тоя незнам защо , но не са особено бързи (Трябава да е с турбо че да бяга )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англичанките наистина понаварвяват много добре за това купе,вече от много места го чувам и от опит го потварждавам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...