Jump to content
Madgo

Продава се Хонда Прелюд

Recommended Posts

Прелюда е дъртичък, но много запазен :D 1992 г., 2000 16V (133 к.с.), тъмно зелен металик. Внесен е 05.2008 от Германия.ABS, ел. стъкла огледала и шибедах, рег. фарове, хидравлика, центр. заключване, аларма, добро стерео (плеър Pioneer с дистанционно на волана и колони Alpine), 16" джанти с почти нови летни гуми, регулируеми амортесьори Koni (монтирани в германия) - това е което се сещам. Всички консумативи са сменени преди 2 месеца.Моля без въпроси от типа продава ли се само спортното окачване и ако си свалиш джантите ще смъкнеш ли цената! Продавам колата така както си е дошла от Германия и не смятам да я "разфасовам" .... за момента :D Цена: 5600 лв. (възможен коментар на място)тел: 0882630526София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам снимки, но не мога да качвам за съжаление ;) Ако някой, колега се съгласи да му ги пратя на е-мейл и да ги качи в темата ще съм му много благодарен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn

Много е хубав колега, същият е като моя и определено цената си заслужава. Успех с продажбата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Madgo

Мерси за хубавите думи колега :lol: Хич не ми се разделя с тая кола, защото е радост за сетивата ми, но ми трябват пари :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продаден! Честито на собственика и много безавариини :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...