Jump to content
glacier

хонда сивик 1300 S 1982 г търся да купя

Recommended Posts

търся сивик 1300 s 1982 1983 година или двигател ЕN модел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся сивик 1300 s 1982 1983 година или двигател ЕN модел

ТВА ТРЕТА ГЕНЕРАЦИЯ ЛИ Е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 First generation (July 1972 - July 1979) 2 Second generation (July 1979 - September 1983) 3 Third generation (September 1983 - September 1987) 4 Fourth generation (September 1987 - September 1991) 5 Fifth generation (September 1992 - September 1995) 6 Sixth generation (1996-2000) 7 Seventh generation (September 2003 - September 2005) 8 Eighth generation (September 2006 - Present) 8.1 2009 Facelift Сори за Оффа, колега успех с търсенето, телевизорчетата са голяма рядкост вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не е телевизор,а си е чиста втора генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвай да се свържеш с колегата andro_d4, той беше пуснал тема за старите хонди и възстановява няколко, може и да може да ти помогне. Би ли оставил и един телефон, защото мисля че по път за университета съм виждал една и ако я мерна пак да оставя твоя номер и ако се продава да те потърсят.Успех ;)

Редактирано от Noodle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

номера ми е 0898 620 916 Борислав се казвам ако някой обясни мога да кача и снимка на хондата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обявата я знам но все още не мога да се свържа със собственика ;) благодаря за помоща до тук надявам се да стане колицата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ето няколко снимки на хондата http://4storing.com/9bzz3/067ab4317166bbb7...734051fb01.htmlнякой ако е виждал подобна някаде и може да деда информация 0898620916 ми е номера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата, за която споменах в по-горния си пост със сигурност е втора генерация, но не съм я виждал скоро, а и напоследък не минавам много често оттам. Може би ако има някой колега от кв.Разсадника или Красна поляна ще може да се оглежда за колата - ето тук съм я виждал 2-3 пъти преди няколко месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща Noodle надявам се да има някой колега да мине да и хвърли един поглед на колицата там ли е не е ли надявам се да е там :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме малко чаркалъци от такъва хонда 0878631358 само да знаеш че няма двигател и е в Белово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре вкарвам една такава в моргата за части , но за съжаление е свалена от отчет и немога да ти я дам цялата .Иначе колата си е здрава цяла , проблем в разпределителния вал .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...