Jump to content
Guest XplodX

покана за събиране.

Recommended Posts

Guest XplodX

КОЛЕГИ И КОЛЕЖКИ каня ви във механа ХЪШОВЕ(Стара Загора) да направим едно хонда събиране и да напълним улицата с хонди.Ваш колега взе механата под наем(АЗ) и мечтата ми е вътре да се събират всички хонда и тунинг манияци в стз. както има заведения със сноби или пък с футболни заплянковци, защо да не си направим една кръчма за състезатели.Официално събиране този петак всички сте поканени местата са ограничени но винаги има място за още един .тел за резервации 0883379455 Галин.Дал съм пример с моята хонда паркирана отпред.забелязал съм че пред Корала(срещуположния ъгъл) се трупат опашки от голфове защо пък да не ги заринем с хонди хахаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да е по добре събитието да е Събота или Неделя? Ако разбира се поканата важи и за хора, които не са от (Стара Загора).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха как мисе иска и аз да дойда ама ми е бая път до там, дано някой вземе пример и се направи и в София такова заведение ще е много яко :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest XplodX

по принцип може всеки ден ,ако искате правиме го в събота вечер само да се съберем повече хора.купона е гарантиран музиката ще свири, алкохол колкото искате има.само после му мислете как ще се прибирате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро предложение! И без това търсим вариант къде да преместим срещите в неделя тъй като вече захладнява. Само незнам дали няма да има проблем с паркинга. В неделя / 26.10 / от 16.00 имаме среща на стадиона и всеки колега трябва да даде предложение за ново място. Така, че ако имаш възможност ела, тъй като твоята оферта си е доста сериозна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле идеята ти е супер.Честито за заведението,дано бизнеса да върви успешно.Аз в момента не живея в Стара Загора но винаги като си идвам ще минавам през кръчмето и дано да има хондаджий :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле идеята ти е супер.Честито за заведението,дано бизнеса да върви успешно.Аз в момента не живея в Стара Загора но винаги като си идвам ще минавам през кръчмето и дано да има хондаджий ;)

мерси колега за пожеланието но като гледам хондаджиите нещо не се отзовават на поканата.Жалко за ако не стане.Мисля да въртя Ф1 и ралито по твто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, това е супер като идея. Аз лично бих идвал, щото ако зацапам свещите до вкъщи и пешком ще мога да се прибера :D Дано да ти провърви в начинанието, но има ли хубава кухня и студена бира смятам че няма да е трудно ;)Айде със здраве и в неделя като нищо може да открием кръчмето :offtopic: /и да си сверите часовниците, да не ми се изсипите в 5 часа/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кухнята е супер до сега не съм имал недоволен клиент.Всичките ми приятели се изредиха да хвалят готвача.механата работи след 5 часа. моята идея е да се събираме някаде с хондите и после вечерта да засядаме и да комнетираме ако вси4ки знаят че там се събират хондадйиите ще идват и други нови колеги.а и вие знаете какви теми се разискват при нали4ието на авто маняци КОЛИ(хонди) и ЖЕНИ (хубави).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest XplodX

Според мен ще започнат да идват.Ако в Бургас някои отправи такава покана и обстановката е като при теб(готина) ще ходя винаги там да пийвам биричка с аверите.М/у другото съм живял три години в блока срещу Хъшове и съседите не бяха от наи готините,така че колеги леко с оборотите да не създавате проблеми на колегатаЧао от мен.

и аз познавам тоя оня от този блок един иван 40г. диков 24г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колеги кухнята е супер до сега не съм имал недоволен клиент.Всичките ми приятели се изредиха да хвалят готвача.механата работи след 5 часа. моята идея е да се събираме някаде с хондите и после вечерта да засядаме и да комнетираме ако вси4ки знаят че там се събират хондадйиите ще идват и други нови колеги.а и вие знаете какви теми се разискват при нали4ието на авто маняци КОЛИ(хонди) и ЖЕНИ (хубави).

Батка как ми се иска заведението ти да беше в София да знаеш, че от мен нямаше да има отърване хахадано и тук се появи такова заведение в София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диков е голямо лице.Той ми беше единственото аверче от блока.Тя тогавашната ми приятелка живееше там и аз се явявах нещо като заврян зат :) А Иван ако е на втория етаж и него го познавам.Прати много поздрави на Диков ако го видиш,че не съм го виждал сигурно повече от година.Аре наздраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле незнам дали Димо ти е казал ама мислим тая ве4ер да те нападнем една групи4ка хондаджий :P Незнам кво мислят да правят другите ама мислят да си оставят колите по домовете :P:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За същия димо ли става въпрос,дето учеше в строителния и имаше 5ген купе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да за същия те са ми редовни клиенти.взимаите пример

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest power.devil

За същия димо ли става въпрос,дето учеше в строителния и имаше 5ген купе.

[/q

 

ааа... тука разпраят за димо с най барзото купе... хахахах аа колега ти от каде ме познаваш..:?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо ми на Нова година бях във вас бе :huh: Помниш ли на Теодор брат му с червения хеч-демек АЗ.Незнаех как се пишеш бе човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо ми на Нова година бях във вас бе :huh: Помниш ли на Теодор брат му с червения хеч-демек АЗ.Незнаех как се пишеш бе човек.

ае човек тва ти ли си еее... така кажи... кво става с тебе.. в бургас ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jikata

Добре съм горе долу ама нямам време да се прибера към стз щото почиваме само неделя.Ти кво правиш.Като си дойда ще направим ли едно посещение на Хъшовете :) М/у другото някои не търси ли 16-ки че съм закъсал с кинтите :huh: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димооо стига с тези Жени във Варна, идвай си да закачаме старозагорките.Ако са много хубави напълни колата и за нас да има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димооо стига с тези Жени във Варна, идвай си да закачаме старозагорките.Ако са много хубави напълни колата и за нас да има.

ти нали си женен.. хахах идвам си в сряда.... ще се чуем като се варка.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димооо стига с тези Жени във Варна, идвай си да закачаме старозагорките.Ако са много хубави напълни колата и за нас да има.

ти нали си женен.. хахах идвам си в сряда.... ще се чуем като се варка.. :)
Недей лъга хората ,женен съм бил хаха, Женен ама за хондата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер се събрахме една маса хондаци.и един предател с Бмв ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...