Jump to content
Guest IzueL

Проблем с фабрична аларма на Civic'98

Recommended Posts

Guest IzueL

Здравейте колеги! Имам следния проблем със моят английски Civic - на автомобила си имам фабрична аларма, която се активира ръчно чрез малко ключе. Когато я включа обаче, след като заключа и отключа колата със дистанционното на ключовете, десните преден, страничен и заден мигач блокират във светнало положение... и така докато отново не вдигна капака и не я изключа отново с малкото ключе... Не че държа толкова да имам аларма, но най-досадното е че не мога да си ползвам централното заключване отдалече... Сблъсквал ли се е някой с подобен проблем и знае ли какви са опциите за евентуалното му решаване.От Пловдив съм и ако някой знае и може да ми препоръча сервиз, където е сигурен че могат да го отстранят но същевременно няма да ми "одерат кожата", ще съм му адски благодарен да го сподели. :)

Редактирано от IzueL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре си смени алармата (доста стар модел е щом е с ключето и евентуално със собсвенно ,аварийно захранване).Джетроникс ли е? Или поне напиши модела.Тръгнала е да си ходи (към боклука)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с фабрична аларма. На 2-3 пъти ми се случи почти същия проблем. Остава да свети задния десен мигач. Но като изключа алармата от дистанционното, се оправя. Още не съм локализирала 100 % причината за проблема, но най-вероятно е от това, че влиза вода в стопа. Ако обаче не е това, и аз ще имам нужда от сервиз за аларми. Ако си разрешиш междувременно проблема, пиши, ще бъде полезно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тези мигачи ги управлява реле, значи остава залепнало. Повечето пъти в подобни случаи излиза по евтино да си смените алармата. Качвате новата, която знаете че е изправна и си свиркате. Иначе правиш я, тя пак се прецаква след време, и тогава виждаш че е било по добре да я смениш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PHOTOCH

И аз мисля, че решението е смяна на алармата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...