Jump to content
ivobox

Hr-v

Recommended Posts

здравейте колеги,оглеждам се по Hr-v от известно време та реших да попитам все пак каква е хавата с тези колици.В момента съм с японски автомобил и съм фен на джапанките така че Hr-v миаля да е плавен преход към нещо по проходимо.Освен това и да е автоматик.ако има колеги с подобни модели моля за малко информация за бензинките как е разход, проходимост, за здравина няма да питам....все пак е хонда :huh: поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivobox

тамън няма да ми я крадът :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Baduchev

Аз лично съм страшно доволен от колицата.За 1,6i 16V разхода е около 7/100 извънградско и 10/100 градско.За проходимост ще видим зимата :huh:

Редактирано от Baduchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега, значи разхода е колкота си го пише по дебелите книжкипредполагам аз автомата и отгоре ще дойдеа задвижването как е, постоянно предни и като цъкнеше нещо става 4х4 или....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задвижването е предно. Задното се включва при преплъзване на предните гуми.Мисля че това му се вика 4WD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

4WD - болкаж на двата моста, може да се включва само, ръчно или да е включено постоянно. Качествата на четворното задвижване си зависят и от марката кола разбира се. Зависи къде искаш да ходиш с това HR-V, предполагам не на офроуд състезания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва hr-v е някакво дизайнерско недоразумение.Сигурно са качествени,но чак пък толкова грозни да я направят...... :thumbs1:

Много по-красива е от CR-V според мен ;) Разни хора разни вкусове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CR-V е супер ама тия тумори дето са ги наслагали са ми в повечеHR-V ми хареса още отдавна като я видях за първи път и оттогава ми е като малка мечта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята гори малко по-малко. Доволен съм , първа Хонда ми е . За проходимост и аз не знам, тая зима ще ми е първата ;) . Не е 4x4 моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CR-V е супер ама тия тумори дето са ги наслагали са ми в повече

Какво точно имаш предвид под "тумори"? Не се заяждам, наистина не разбрах Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говоря за CR-V 2007г .....броните, като насадени са.сигурно е за повишаване на сигурността ....всеки си има вкус :)хайде със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви питам колегите с HR-V-тата ....каква ви е сглобката и има ли значение изобщо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говоря за CR-V 2007г .....броните, като насадени са.сигурно е за повишаване на сигурността ....всеки си има вкус smile.gifхайде със здраве

Toва за вкусовете,наистина е така.на мен пък FR-V-то ми докарва на някаква сапунерка.По грозен дизайн има само Рекстъна,даже може и да се поспори по това.Не случайно не и ги карат много.Ама като си я харесваш,успех с избора. Редактирано от portinari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говоря за CR-V 2007г .....броните, като насадени са.сигурно е за повишаване на сигурността ....всеки си има вкус smile.gifхайде със здраве

Toва за вкусовете,наистина е така.на мен пък FR-V-то ми докарва на някаква сапунерка.По грозен дизайн има само Рекстъна,даже може и да се поспори по това.Не случайно не и ги карат много.Ама като си я харесваш,успех с избора.
FR-V според мен е прилична кола. Могат да се возят по 3 човека отпред и шоуто ще е пълно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говоря за CR-V 2007г .....броните, като насадени са.сигурно е за повишаване на сигурността ....всеки си има вкус smile.gifхайде със здраве

Toва за вкусовете,наистина е така.на мен пък FR-V-то ми докарва на някаква сапунерка.По грозен дизайн има само Рекстъна,даже може и да се поспори по това.Не случайно не и ги карат много.Ама като си я харесваш,успех с избора.
мерси :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нещо дочували ли сте за тези вариатори автоматици какво е положението като надеждност.единствано прочетох в мобилето на +/- за HR-V че били вечни тези безстепенни кутии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото съм чел, при правилна поддръжка (смяна на смасло през указаното време/км, не дърпане на буксир без да се дигне предния мости т.н.) са доста надеждни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ето тази статийка може да ти е от полза.Наистина само позитивни изказвания за тази CVT кутия.Учудвам се,защото подобна кутия се слага на Джаза и отзивите не са толкова положителни.Както и за Мултитроника на Ауди,който е на същия принцип.От това което съм чел,знам че като цяло слабото им място е веригата която задвижва двата вала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...