Jump to content
stykiaz

счъпени "палци" на фарове

Recommended Posts

Здравейте,значи проблема е седния, както на много от старите автомобили от друсане им се чупят палците(не знам правилния термин, имам предвит тези пластмасови пластини, които стърчат и с които се захваща за шасито) на фаровете. Те веднъж са лепени, но много нескопосано и трябва пак да се правят. Обаче си мисля,дали се намират по моргите само задните капаци на фаровете, тази част от която реално са палците, не целия фар, защото предполагам ще е доста скъп и евентуално някой има ли представа от цените ?А и не съм гледал все още колко трудно се свалят фаровете ..... :lol:Колата е Civic 98г Англичанка, хечбек.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да свалиш фара.....бронята долу.Работа си е. А за лепенето може да пробваш с теч.метал.Дано съм полезен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли ще намериш това което търсиш по моргите, освен ако не си супер късметлия. моя съвет е да отидеш някъде където правят пластмасови заварки и си разбират от работата. няма да струва скъпо а ще стане здраво и няма да имаш повече проблеми с това :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, на другата кола така направих и нямам грижи, но тази веднъж са лепени от някои "разбирач" и усложняват работата, върпоса сега е да разбера как се свалят фаровете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...