Jump to content
Guest loko_fc

Прелюд - тунинг !

Recommended Posts

Guest kalmara

Уникална гавра е с тия магарцедес стопове ... иначе не е лош людеца. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, прекалено "Европейско изпълнение". Не е мой тип.... Като изработка изглежда много добре обаче!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на мирцидиеса! Помия и гавра с хонда, направена от непросветен индиански вожд препушил от лулата на мира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми допадат стоповете :) и джантите(не са за тази колата според мене)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само един мерник липсва между фаровете, за да е пълен цирка! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло колата на мен много ми допада ! Това със стоповете е наистина уникално хрумване и прави външната линия на колата много по яка и много по нова от дизайна на самия людец :thumbs2: отзад наистина добива вид на мерджанче.Но за разлика от външната линия която много ми допада вътрешната е отврът ! тези червени елементи са просто....... много са прекалили може би ако си бяха заложили на черния дизайн и леки червени елементи щеше да е много по добре според мен де :lol: Също така имам забележка и по кожата много кофти е поне да бяха сложили нещо по меко и по качествено или пък такива яки дамаски има за седалки които щеше да са..... Ама кво ли я одумваме колата който я направил има коренно различни вкусове от нас и щом е така направена значи го кефи всеки детайл и трябва да се съобразяваме с това че хората са различни и колите са нашия облик ако може така да се кажи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това което са направили с Хондичката е готино от към кожа,тв и глезотийки. Обаче стоповете :thumbs2: Нестават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва, и то частично, само отпред, всичко останало е отвратително! Убеждавам се отново, че в България, вече няма изчистен Тунинг! От всичко най-дразнещо е разминаването между фугите калник - стоп - капак...

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все си мисля, че ако този "хондак" е на някой от форума...

едно, че щеше да се пръсне от кеф и хвалене.

второ, че щяха да се мазнят още 3425234523 сЪфорумци.

 

като знам/виждам повечето "тунинг" изпълнения... съм на мнение, че това е доста над останалите!

 

тук е редно да кажа: лисицата, като не стигнала до гроздето... казала, че е кисело!

Редактирано от iak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е форум...всеки изразява мнение... :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е форум...всеки изразява мнение... :thumbs2:

прав си(погледнато реално, седнал). това и направих, изразих мнение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все си мисля, че ако този "хондак" е на някой от форума...

едно, че щеше да се пръсне от кеф и хвалене.

второ, че щяха да се мазнят още 3425234523 сЪфорумци.

 

като знам/виждам повечето "тунинг" изпълнения... съм на мнение, че това е доста над останалите!

 

тук е редно да кажа: лисицата, като не стигнала до гроздето... казала, че е кисело!

абе и аз така мисля че щеше да падне браво браво евала страшен си :) ама като не е от форума и никой не го харесва странно нали :thumbs2: не майтапа на страна аз бих се гордял с тази количка само щеше да махна гадните фарове и да сложа други и шаренията отвътре щеше да си замине както обясних по горе пук нека после да ми се пресмиват :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък ме радва вътрешно. Акорд купе, американска версия има подобне стопове. но и за мен интериора е твъъъъъъъъъъъъъъъъъърде червен. като изработка изглежда добре, поне на снимки, ма на живо тряа да се види. Браво, добра работа

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, прекалено "Европейско изпълнение". Не е мой тип.... Като изработка изглежда много добре обаче!

:D абе радвайте се че в България имаме такъв Тунинг и както каза и другия колега "iak" е доста над повечето тунинги в БГ :Dуспех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Manniakk - притотвях се да кажа същото за стоповете, и че можеше да стане Хонда хибрид с друга Хонда, а не Хонда с Мерц... но човека си е преценил, и наистина е станало добре! Защото ако не познавах и двата модела нямаше да кажа, че са различни автомобили. Наистина, високо ниво на изработка. И да... интериора е прекалено червен.. аз съм като цяло против цветен интериор - може леки детайли, но не и цялостно. А и кожа в цвят не става.. или черно или тъмно сиво, другото нека да е истински карбон или пръсната в цвета на колата пластмаса. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK

Абе вий сигурни ли сте, че туй чудо е Made in BG?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-скоро е докарана в България. По-важното е друго -> и с много пари пак може да се о*каш. Като го кефи човека мйерцидес да си купи. Имаше една друга тема в която сивик е направен на бмв(не съм сигурен за марката). Това е същото, само че наполовина. Чалга форевър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вий сигурни ли сте, че туй чудо е Made in BG?

Не е правена в България,внесена е от чужбина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази ХОНДА съм я виждал в mobile.de преди повече от 2 месеца.Спомних си за нея като й видях стоповете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен сащо мн ми харесва .. Особено вътрешно е страхотна доно и е одобна ..Стоповете са добре направени ,обаче защо неси тунинговат Мерцедес а прават от Хонда ? Мисля че Хондата повече муе харесала знам ли :D :D :P

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип този прелюд много ме дразни с дизайна си отпред, а този вече ме кара да припкам с 3 пръста до сливиците и да връщам няколкото салатки които съм поел. А вътре е мани бегай, се едно некой женски кит е бил в цикъл е заседнал в прелюда. Който го е направил може с удоволствие да си го засили в някоя мантинела, току виж заприличал на автомобил. Много пари + малко вкус = този прелюд. Мое мнение ... А как разбрахте, че е в България?

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

В един друг форум ползват израза "стрелбище" :D ... Като видя, такива коли и винаги се присещам :P ! Можеха да вложат поне малко идея като слагат стоповете, така както са сложени е :D ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо му няма на хондака...според мен,разбира се.човека така е искал да си я спретне и гд направил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам за вас,обаче на мен страшно много ми хареса,просто уникална-стопове,джанти ли не били за тази кола,всичко е на място,барала го е прецизна ръка и си личи резултата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимките са от друга тема! ...нищо против колегите и техните тунинг изпълнения.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

да предположим, че колегите ще скочат срещу ми(няма лошо) или други такива, на които им допадат тези тунинговани машни.

та, до кой извод стигаме!? че всеки разкрасява колата си, според своите виждания за "тунинг"... за едни прекрасен, за други поредната тунинг-боза!

 

повтарям се, но: лисицата, като не стигнала до гроздето... казала, че е кисело! ...и както каза колегата, tazzz: Това е форум...всеки изразява мнение... :lol:

 

за мен/лично/ въпросният хондак, си е класи над горе посочените!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батенца стига че ще си изтръгна очите. Тоя дето са ги насрали и тези двете трябва да си отрежат по един пръст и да си купят БМВ или ГОУФ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна е,незнам какво ви дразнят стоповете,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ква марка е колата? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 2fast2real

лично според мен тази кола не ми харесва но само до толкова че не е по мои вкус(наистина е мн кичозна) но не отричам че е направена от професионалисти!то просто си личи от далече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора, глупаво е да убеждавам някого, че тази кола е кофти, защото това си е мое мнение. Помислете обаче над следните неща: С какво по дяволите тези стопове са по-добри от оригиналните? освен това .. фугата панел - капак стои МНОГО грозн

Редактирано от xtuners

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагат се други стопове и колата става убиец. Не че тези са лоши, ноо просто лекичко наподобяват една марка която не е чак толкова известна - май беше мерцендес или нещо от сорта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На цвят и вкус няма приятели, все някой много му е харесала идеята и си я е направил, няма нищо лошо, на мен лично Прелюда в оригинален вид по ми харесва, ама какво от това, всеки си прави каквото най му е на сърце, а този "Тюнинг", изключвам вътрешното издевателство над иначе перфектния интериор(оригиналния) не е от най лошите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна е,незнам какво ви дразнят стоповете,

и аз това се чудя колега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jikata

Мен ме кефи.Колицата си е уникатче.Вътре само е малко бозава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...