Jump to content
looking_for

Издирва се!

Recommended Posts

Здравейте, колеги!Издирвам горепосочения автомобил, регистрационния му номер е: СА 2175 или СА 2571, не можах да видя добре.Отличителни белези:- цвят - светлозелен металик (към синьо), цветът е подобен на тези - http://www.picvalley.net/u/234/58274_040.JPGhttp://www.mobile.bg/photos/1/big/11223367292631898_1.picНо ПО-СВЕТЪЛ (тюркоазен)- джантите са лети, тип спици, бели на цвят.Интересува ме точно регистрационния номер, може и телефон, име, др. Причината е: водачът на въпросния автомобил предизвика ПТП и избяга.Благодаря Ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога е станало това ??? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне кажи от кой град е ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София, щом му се е видял СА номера....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Извинявам се, наистина не съм уточнил. В София се разиграва действието. По-точно в Младост 1, бул. Йерусалим, на кръстовището с локалното на Окръжна болница стана инцидента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подобен на тези -

http://www.picvalley.net/u/234/58274_040.JPG

 

...бре тва е моята кола :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да, колега. Ако искаш да го махна линка? Просто преди да пусна темата ви разгледах форума и те така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако искаш да го махна линка?
...ми по добре щеше да бъде ако питаше днес видях супер бърза зелена Хонда и да дадеш за пример моята :lol: ...няма проблем иначе дано само някой четящ между редовете не помисли,че съм аз! Що не кажеш какво е това ПТП има ли ранени какво е станало може да събудиш нечия съвест :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, без значение е какво е ПТП-то, некоректно, неморално и незаконно е да избягаш. Иначе няма пострадали. Все още се издирва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега подаи уплакване в което и да е управление на МВР там ще ти го намерят човека ,защо е нужно да пишеш в форума дане би да тьрсиш саморазправа :) това не е начина.А и мисля че там колегите ще ти садеистват по случая. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега подаи уплакване в което и да е управление на МВР там ще ти го намерят човека ,защо е нужно да пишеш в форума дане би да тьрсиш саморазправа :lol: това не е начина.А и мисля че там колегите ще ти садеистват по случая. :thumbs2:

хаха,ти май не си се обаждал за да подаваш такова оплакване,нали?защото аз съм го правил и онея ми се смяха по телефона.верно че нямаш толкова инфо за реигстрацията на колата,но просто им е през кура на тия дето са от другата страна на телефона.Мога и още примери да ти дам за да ме разбереш.С мотора един щеше да ме пребие понеже реши да се гони с мен и да ме изпреварва на детелината на България и Околомръсното.На педя бях от мантинелата и го погнахме с Vtec_inside(който караше служебната ми кола зад мен).Настигнахме едни куки и им се разсвирках да го спрат.Направиха го и ми казаха че не могат да го санкционират по никакъв начин.Ако съм искал да ми дадат личните му данни и да го съдя:)Явно трябва да си оставя червата по мантинелата,за да има някакви санкции.Смятай как ще му се изсмеят на колегата ако им се обади за това.Но ако иска да пробва Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest looking_for

 

Аз им обясних на служителите на КАТ какъв е случая и те казаха, че ако не съм сигурен в регистрационния номер, нищо не могат да направят. Така че, издирвам му рег. номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли и двата номера които си дал са на синьо-зелена хонда, толкова ли не им се занимава да направят справка за 2-3 номера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Едва ли и двата номера които си дал са на синьо-зелена хонда, толкова ли не им се занимава да направят справка за 2-3 номера?

точно толкова,пък и даже малко повече.правете си сметка ако ви трябва нещо по-съществено какво ходене по мъките е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TEHKO

фатката е на момента да го догониш и саморазправа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fido Dido

фатката е на момента да го догониш и саморазправа :D

Браво! Чудесно! Страхотна идея!Как не се бях сетил досега?!?! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не вярвам да го откриеш но все пак някои ако мое да помогне ще му прави чест..........всеки носи отговорност за действията си дори и неочаквани и преднамерени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно след като е открит човека , какво се е случило ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да казвайте как се е развило действието след като са го намерили ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest looking_for

Предстои да уведомя КАТ за точния регистрационен номер. Не се притеснявайте, няма да има саморазправа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, информирах КАТ. Написах дописка към протокола ми, че съм намерил номера. Към края на другия месец ми казаха да проверя какво са направили, защото тогава щели да го призоват. Възнамерявам след като всичко се свърши, да направя едно обобщение, което надявам се да бъде полезно за всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...