Jump to content
Karlo_Design

Разпънки за Civic 6g

Recommended Posts

Здравейте колегите :lol: Искам да попитам за разпънки за коша на сивика . Някой може ли да ми каже намалява ли се сериозно усукването на купето с тях? Какви други плюсове евентуално има ? Някой слагал ли е и в багажника и как стои въпроса с пространството в него? Можете ли да ме ориентирате и за цените и някакви сайтове ,от където мога да разгледам някакви? Благодаря предварително :o

Редактирано от Karlo_Design

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен с колегата над мен :confused: Определено има ефект от стрът-а , скоро ми се наложи да го сваля и усетих разликата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Balinkata

Погледни тук http://www.pmconsult-bg.com/strutsinfo.htm можеш направо и да пазаруващ . Разлика има усеща се веднага предния е почти задължителен :confused: задния заема си място и затова и аз съм без.Звънни на колегата от сайтчето му виж тел. ще ти обясни много е любезен, цените при него са добри аз съм много доволен.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Karlo_Design

Благодаря за бурзия и изчерпателен отговор колегите! Научих и видях каквото ме интересуваше! Още веднъж благодаря :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е разликата между разпънките в коша(или багажника) и тези , които се намират под колата (освен местоположението разбирасе)? Освен Max Drive някой може ли да ми каже магазин в софия , където се продават такива за HONDA ? И на AEM , DC и Skunck2 само от интернет ли мога да поръчам или мога да ги видя някъде в София? Питам за тях защото от тези които разглеждах само те ми изглеждат достатъчно стабилни и монолитни (ако има значение изобщо дали конструкцията е монолитна), а за момента нямам време сам да си правя.

Редактирано от Karlo_Design

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за :rolleyes: ,колеги,мисля да си направя разпънка на ровърчето с д16а8 моторетка,та въпроса ми е,може и тъп :D -разпънката на чашките на амортисйора ли трябва да е хваната или на самото купе(дано ме разбрахте) гледах оригиналните за хонда са за купето,така ли да е направя ??

Редактирано от chicho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте са на бомбето и колата стои перфектно на пътя.

Редактирано от bradiz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте са на бомбето и колата стои перфектно на пътя.

благодаря колега,и аз исках да кажа на бомбето ама не ми мина на акъла :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...