Jump to content
teror1sta

Announcement: Нови правила!

Recommended Posts

Не виждам какъв е проблема с новите правила. Това, че ни карат да пишем на български език и на кирилица, да не се обиждаме, да не се пълни форума с глупости и т.н. ?!? Както виждам на повечето проблема е, че се държи на правописа. Това правило го имаше и досега, но според мен опасенията, че ще се предупреждават потребители, изпуснали една запетайка, или написали "чесно" вместо "честно" са излишни, не вярвам някой от модераторите да седне да трие мнения за по една правописна грешка, поне от това, което чета досега не се заяждат с дреболии. Бих искал и да дам едно предложение: да се измени т. 10 в частта, където е забранено да се обижда участник от форума, а именно да се запише забрана да се обиждат групи или кръгове от хора. Според мен е еднакво обидно да кажеш "policeman е ********" и "всички полицаи са **********". Само че едното в този форум е неправилно, за другото няма проблем. Имах такъв случай, в който отвърнах на една такава обида, а после бях предупреден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

Понеже, явно нещо ще става със саита-подновявам предложението си за вкарване на чат.Мисля,че доста ще го разтовари. :hondarulez:

ДОСТА ДОСТА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се заяждам с никого, за това, че не им харесва "Announcement", НО ако си смените езика на форума(от най-долу в ляво) от Английски на Български, това "Announcement" може би ще се промени на "Съобщение" :P

 

Поздрави :P

И аз не искам да се заяждам с теб, НО... Кой е по-виновен в случая? Потребителите или администратора, който не си е направил труда да направи DEFAULT LANGUAGE на Bulgarian???  :hondarulez:

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

ПП: не съм хакнал на Виктор акаунта, това е от админ панела на моя личен хонда форум  :P

 

ПП2: Омбре, поздравления за двете нововъведения. Лошо впечатление прави че те бяха обявени тук, а не в темите, в които се дискутират. 

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sfu

Правила трябва да има и разбира се да са в разумните граници. Новте такива имат някой пропуски, но като цяло са справедливи. Поне тези, които звучат като прав

Редактирано от sfu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за кварталите е много добра идея, особено за София, където разтоянието от Люлин до Дружба е малко повече, отколкото от Варна до Добрич :D.Проблема е, че не може да се задължат потребителите да казват и от кой квартал са, твърде лично инфо ще да е...

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за кварталите е много добра идея,

Изключително полезно за София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Ей тези модове не се одържат :P още не е станало 1-ви и вече новите раздели са на лице :P ТРИЙТЕ МИ ТЕМАТА :):P

Ама разбира се... :PСамо че имам една забележка - що не се напише и на новите раздели по някво описание от долу под името им, защото така като седи някво празно из между другите с описанията ми се вижда хем не-естетическо, хем някво ....... ми празно! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко ! сигурно ще сложат и описание ама нали и те са хора трябва да се пие (петък вечер е все пак :P )п.п. Даже и часовника на форума е сверен :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да са ни честити новите правила !!! браво за новите подфоруми :rolleyes:

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен така е много по-подредено и прегледно. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...