Jump to content
ARIES

Нова хонда във форума

Recommended Posts

Привет на всички почитатели на ХОНДА :dry:От около 4 месеца имам хонда сивик Д15б2 и от доста време чета форума но чак сега се престраших да се регистрирам :) Харесвам от доста време Хонда първо покрай моторите и от мненията на доста запознати с автомобилната материя хора, че хондите са доста издръжливи за нашите пътни условия и най-вече с доста пъргавите и оборотни двигатели... От както я взех и смених консумативите и няма никакви проблеми освен един малко дразнещ проблем, който виждам че е дискутиран и тука. Проблема е във това, че понякога след като завъртя на контакт, изгасва лампата на чека и не иска да пали и го прави на втория или на третия опит. Доколкото разбрах от темите, които са пускани по този въпрос става дума за главното реле, та въпроса ми е дали според вас със сигурност е от това и ако да къде и на какви цени е едно такова реле ?Това е засега имам и други въпроси относно тунинга ама това във другия раздел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...това с паленето-и аз имам същия проблем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислих,че проблема ми е или от въдушния филтър,или горивен...но явно не е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става дума за главното реле

То ще е :dry: Сваля се , презапояват се спойките и после нямаш грижи.П.П:Добре дошъл :) Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само това не сам пробвал,но ще го направя...чи да видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори на всички, а относно релето май ще трябва да се сваля и да се направят гореописаните процедури от колегата АМД :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори на всички, а относно релето май ще трябва да се сваля и да се направят гореописаните процедури от колегата АМД :)

Точно това направи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...