Jump to content
Guest behemoth

Гуми с отстъпка за форума

Recommended Posts

Guest behemoth

Привет, Докато търсех мнениея за змините гуми на yokohama в бг автомобилни форуми днес, ми направи впечатлени, че почти всички такива форуми ползват отстъпка от около 10% в различни гумаджийници. Та се чудех, дали и ние не може да си издействаме такава отстъпка? Да речем колегите от Мазда ползваха отстъпка 10% при дистрибуторите на Бориана груп.Кой трябва да се свърже с техни представетели да проверим как стоят нещата?Предполагам, че повечето ще купуваме зимни гуми...П.С. Може да преместите темата ако не и е тук местото, но ми се стори най-удачното място за флуд :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hri100p3n43v

Интересна тема! Ще видим какво може да се направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сайта не знам ама има китайски гуми на поносима цена: Star Performer SPTS 195/55 R15 85H: Само 120,40 ЛеваМиналата зима карах с някви 14ки китайски и си се държаха супер. чисто нови по 75лв бройката и колата си беше перфектна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук http://www.primex-bg.com/ мога да уредя 10% отстъпка. Единственото условие е да се съберат хора за закупуване на поне 15-16 гуми. При покупка на нови гуми монтажа е безплатен. Ако се съберат достатъчно хора ще Ви дам телефонен номер и лице за контакти за да ползвате отстъпката. Това е което мога да направя дано съм бил полезен на някого. :hondarulez:

Редактирано от hri100p3n43v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Предполагам.че сега като се застуди яко и скоро време доста хора ще си купуваме зимни гуми...Аз по не съм от тях,та като стане време. все ще се съберем 10-15 човека да си купим зимни гуми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В гумицетър "Диана" има гуми "Gislaved - Euro frost 3" на цена 76.80 лв. броиката. Гумата е много добра и цената е прилична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам.че сега като се застуди яко и скоро време доста хора ще си купуваме зимни гуми...Аз по не съм от тях,та като стане време. все ще се съберем 10-15 човека да си купим зимни гуми...

Може би ще бъдем повече... Аз лично се псрях на Yokohama w.drive -145 лева за 195/60R15.Въпроса е дали някой ще се ангажира да осъществи контакт от името на форума за да проверим как стоят нещата с тези отстъпки? Редактирано от behemoth

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук http://www.primex-bg.com/ мога да уредя 10% отстъпка.

Бих препоръчал на колегите, които ще се възползват от предложението да се поинтересуват предлагат ли и на какви цени новите модели на Амтел - фирмата преди година закупи Вредщайн и новите им модели са разработка на Вредщайн

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам.че сега като се застуди яко и скоро време доста хора ще си купуваме зимни гуми...Аз по не съм от тях,та като стане време. все ще се съберем 10-15 човека да си купим зимни гуми...

Защо чак 10-15 човека? Достатъчни са 7-8 човека за по 2 гуми или 4 човека за по 4. Ако някой има въпроси да ми пише на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...