Jump to content
Guest steff

ако ви трябва да вадите нов ключ

Recommended Posts

Guest steff

понеже съм виждал доста теми за това,а и аз доста време имах мерак да си изкарам резервен ключ,защото разбрах,че ако изгубя ключа и нямам резервен става много тежко..очаквах да струва 100-120 лв. ,а аз си го изкарах за 85лв. И до момента карам само с тоя ключ защото оригиналния бил много износен и нямам никакви проблеми..та мястото се намира на Герена близо до пазара. Само че трябва да кажете на предишния ден и да се разберете за следващия..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото знам в Бриколаж ключаря прави такива ключове с чип. За същата цена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам че при вас е толкова съпо.В Русе струва 60 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи от чипа на самия ключ ... има такива за по 40 лева, има и за по 140. Само ще дам за пример моя случай ... всички Nissan Almera до 1998 г. дубликата им струва 60 лева ... но за фейслифт модела след 1998, криптирането е друго и цената е 140 ;( Най-лошото, е че не всеки може да извади такъв ключ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,повечето автомобили след 1998 са с Крипто чипове и струват от 120 до 150 лв.а по 40 няма.При мен Нисана след 1998 е 120 лв че и даже с оригинална заготовка.Само тея които се копират върху електронна глава са по 150 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички колеги от София,аз съм го написал в друга тема но все пак ключа с чип не е 85лв. а е 60лв.,а за тези с крипто кода след99г. е 130лв.Така че ако имате нужда от ключ аз съм на среща.-0889549329,0897897164-Ники. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички колеги от София,аз съм го написал в друга тема но все пак ключа с чип не е 85лв. а е 60лв.,а за тези с крипто кода след99г. е 130лв.Така че ако имате нужда от ключ аз съм на среща.-0889549329,0897897164-Ники. :hondarulez:

Здрасти колега А за всички от Русе и региона при мен са съответно на 60 и 120 лв.0887574144 Доцев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...