Jump to content
Olmy

Среща в Пловдив

Recommended Posts

това да не е в двора на Хирургиите и фирма "Пълмед" бре, че на "Перущица 1" съм работил над 20г :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Майна, не е там :) Пада се точно зад двора на бившето "Аптечно управление" в задния двор на който сега има автосалон. Ето една снимка от Гугъл ърт, за да може малко от малко да добиете представа за местоположението на заведението "Старият хан" това ограденото с червен кръг :)

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

П.С. Преди новите му собственици да го преименуват на "Старият хан" дълги години беше известно, като "Камината" :)

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Майна, не е там :) Пада се точно зад двора на бившето "Аптечно управление" в задния двор на който сега има автосалон. Ето една снимка от Гугъл ърт, за да може малко от малко да добиете представа за местоположението на заведението "Старият хан" това ограденото с червен кръг :)

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

ама то съвсем до вкъщи!аз що не я знам тая кръчма? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво е другата парва неделя от месеца ? някакф сабор или празник ?

ако нещо може де идем и после да се вурнем за срещатата ? зависи как се разберем :)

ех,приятелю-разджуркай малко форума и ще ти светне! :) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросната кръчма се намира точно на една плюмка от мен :) .Ползвам им паркинга вечер-временно :) ,иначе мястото е супер ако ша има сбирка там свиркайте

Редактирано от Honda_Fena

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто им кажете кръчмата до автосалона с/у ХЕИ-то и мисля, че всички ще ви разберат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TanKista

колегите от пловдив, дайте да се видим на по едно кафе, тъкмо да се запознаем и да обмислим за стария хан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........на някого май ракия му се пиеше.....? :hondarulez: май най-добре да спретнем една хонда-среща там.....ама без хондите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите от пловдив, дайте да се видим на по едно кафе, тъкмо да се запознаем и да обмислим за стария хан

кога и къде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам навит ако може тая сабота и неделя цялта мие празна за сега като планове ако има велаещи за кафе раите да се разберем .. аз отивам до пазаржик сега но неми пречи да зема хондаджиите от там и да пием кафе в пловдив :hondarulez: ако има нешо такова драще ме в течение :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти 'AlexDJ' :) Малко е късно сега в събота в 16.30 ч. да се уреждат срещи за кафе, защото повечето колеги и колежки :), вече имат планове за съботната вечер и неделният ден :) Затова ако искаш друг път да се организират такива непринудени и извънредни срещи, пускай мнение поне един-два дни по-рано, за да могат да се информират колегите, по от рано и да си направят плановете за съботата и неделята :DП.С. И един приятелски съвет към теб приятелю ! Моля те постарай се да пишеш малко от малко по грамотно и четливо(имам в предвид словореда ти и правописа ти, за пунктоацията нямам претенции засега), че направо се изприщих от зор докато ти изчета и схвана мисълта на последните ти постове :);) Отново нищо лично :D

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво сега днес ще се събираме ли или не? Аз специално реших да си ходя днес по късно за Шопия за да дойда на срещата, а никаде не виждам да се организира нещо сериозно. Ще чакам някакъв отговор за да знам как да си организирам деня:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dap

Аз отивам към гребната ако някои иска да дойде ще бъдем близо до бариерата откъм паркингът на паяците.Син и червен прелюд 5г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли сте там ?Триабваше да дадеш някаф час да мина и аз .. или телефон да звънна :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая седмица ко имам късмет може да почивам ще пиша пак но съм зарибен да се запознаем тука майна хондаджиите :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица уикенда ще сам в софия .. Иначе можеше да бъда инициатора на една Пловдивска Хондаджиска среща :thumbs1:Имам мерак и аз да се запозная с повече колеги все пак сме една общост.. и всеки ден намирам нови и нови близки приятели колеги познати които са Хондаджий :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица уикенда ще сам в софия .. Иначе можеше да бъда инициатора на една Пловдивска Хондаджиска среща :rolleyes:Имам мерак и аз да се запозная с повече колеги все пак сме една общост.. и всеки ден намирам нови и нови близки приятели колеги познати които са Хондаджий :lol:

ами приятелю ако в понеделник си в Пловдив може да се опитаме да организираме нещо, аз понеделник целия ден съм свободен, и 3-ма само да се съберем пак е нещо, така ще почваме да се опознаваме...а голямата среща кат дойде време пак ще се видим... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AlexDJ

Готово :)Понеделник са в Пловдив :)Обаче сам на работа до 18:00 навит сам да направим едно кафенце слет това .. казвай каде и точен час и сам там :) засега сам само аз но ако има желаещи нека прочетата темата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DeLSoL

Графит не е ли подходящо място за подобен род срещи? Не е крачма,но пак крачма маи не е много за автомобилни срещи... :):thumbs2::):):):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз викам за да привикваме с големите срещи да се видим на егоиста, ще паркираме хонделите на паркинга на егоиста, а с коли определено не е за кръчма, няма кой да ме извозва наобратно, мойта приятелка така и не я навих да земе книжка :lol::thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре мен мие све тая каде ще е ..

Въпреки че егоиста неми е от най-любимите заведения Графити повече ми харесва :D

Но кадето кажете и да подчертая Час ..

 

П.П. мисля че споменах че сам до 18:00 на работа нека да е слет това кам 19 , 20 чеса на който както муе удобно

 

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колеги говорих с ощя няколко човека от клуба .. и за сега се оточнихме Понеделник Графити 19:00 и да се чакаме покраи колите че несе познаваме мисля :lol:

 

ако има нещо тела мие 0896 752 152

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TanKista и DeLSoL момчета ще идвате ли утре ( понеделник 20.10.08г) Графити 19:00 аз ще изчакам пред колата да се запознаем евентоално и да влзнем заедно...Някои друг колега ако иска да заповяда сащо на по едно кафенце :thumbs1:п.п. Ако някои него знае заведението се намира от другата страна на бетонния мост ,които почва от ВСИ то .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AlexDJ братле извиняваи,но не видях поста ти, а и нямаше да мога да доида (работа). Ще гледам другия пат да сам на линия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...