Jump to content
malkiat

въпрос?

Recommended Posts

абе хора аиде някои да ми разясни...днеска такмо се прибирам от поредното кафенце и хоп... :lol: червена палка....добър вечер а у седни ся моито момче да изчака6 и такаа....превишена скорост 74км при 50 разрешена и без каиши,,,притеснявам се само колко точки са тва от синия талон...не че е в мен де зеха ми го тъ....те!ако някои знае колко наброи точки са моля да пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора аиде някои да ми разясни...днеска такмо се прибирам от поредното кафенце и хоп... :lol: червена палка....добър вечер а у седни ся моито момче да изчака6 и такаа....превишена скорост 74км при 50 разрешена и без каиши,,,притеснявам се само колко точки са тва от синия талон...не че е в мен де зеха ми го тъ....те!ако някои знае колко наброи точки са моля да пише

За колана твърдо 10 точкиЗа скоростта е по преценка , може да минеш и само с глоба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При надвишаване на скоростта...

От 21-30 км/ч - 3 точки и 100 лева

От 31-40 км/ч - 7 точки и 150 лева

От 41-50км/ч. - 12 точки и 200 лева

Над 51 кв/ч – 12 точки и 250 лева

За повторно превишаване на скоростното ограничение с над 31км/ч. се вземат 13 точки и 300 лева

 

Шофьор без колан - 40 лева глоба и 6 точки

 

Последните промени !

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора аиде някои да ми разясни...днеска такмо се прибирам от поредното кафенце и хоп... :lol: червена палка....добър вечер а у седни ся моито момче да изчака6 и такаа....превишена скорост 74км при 50 разрешена и без каиши,,,притеснявам се само колко точки са тва от синия талон...не че е в мен де зеха ми го тъ....те!ако някои знае колко наброи точки са моля да пише

Така като гледам.... над 31 километра... 7 т. и 150 лева

за колан.................................................... 6 т. и  40 лева

..................................................................13 т и 190 лева  

 

Гадна работа :lol:

 

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо 11т и 150лв ти е наказатеното пост-ние*

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То policeman най-добре трябва да знае, ама на мен без колан - 7 т. и 50 лв. (20 юни 14:30 следобед 34 градуса на 10м. от :D:D къщата ми, ама какво да правиш правила)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...