Jump to content
lazo72

вапрос относно контактен клиу4

Recommended Posts

като си взех сиви4ето и полу4их 3 клиу4а за палене двата са си убикновенните 4ерни но има и един 4ервен на халка с метална пло4ка на която има някакво номер4е интересува ме тои за какво е http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1063/886536636.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Този червения ти е /майка/,доколкото знам с него не се кара а само се правят резервни и той съдържа кода на чипа на другите два/черни/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и казаха ми с него да не се ма4а да паля за6тото не бил за това но не знаят и за какво е т ти сигурно си прав 4е е за 4ипа благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като си взех сиви4ето и полу4их 3 клиу4а за палене двата са си убикновенните 4ерни но има и един 4ервен на халка с метална пло4ка на която има някакво номер4е интересува ме тои за какво е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прощавай, кой клас си завършил? Изкълчих си езика, докато ти прочета въпроса!Имаш над 20 правописни грешки в изречение с 12 думи. Така също, три грешки в дума с четири букви.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Заглавие което не отговаря на правилата както и мнение бъкащо от правописни, пунктоационни и граматически грешки! Катинар!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...