Jump to content
rusiq_81

Алуминиеви ролки B16a2

Recommended Posts

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Ralco-RZ-Pu...emZ120308492504 Някой слагал ли е такова нещо и има ли добър ефект.Оригиналните са доста тежки и най вече тази на коляновия вал.Заслужава ли си или няма смисъл?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уж трябва да имаповече развъртане ама........ е много относително маи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще усетиш разлика.Има хора които са слагали-те ще ти дадат обективно мнение!Знаеш, че тунинга дава резултат най-вече при съвкупност от правилно избрани и настроени части за да даде максимални резултати.Мисля, че ако ролката е в такава съвкупност, ще даде някакъв резултат зависи колко си маниак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...........Заслужава ли си или няма смисъл?

Това си зависи от тебе :D ,

 

с подобна трансформация вдигаш конете :D

за сметка на въртящия момент :P

 

 

ПС Ще се развърта много бързо :P , но доде ли баира ще ръгаш: "Трета Балканска" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �ЛЕКС БУРДИ�

мисля че по скоро улеснява превключването на предавките и малко ми се струва пада макс. скорост това в комбинация с най-лекия маховик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....3 балканска едва ли и на 5-та няма да има проблем не е малко коне все пак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко бавничко се развърта от ниски а не ми се отваря за маховик затова питам дали ще се усети или е нещо минимално и да се насоча към по лек маховик,иначе това не ме плаши че ще трябва да ръчкам по баирите така или иначе тя си иска обороти за да върви добре :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.6 мотор с максимална мощност на 7600 оборта няма как да е пъргав в ниските дори и да сложиш маховик пак ще си куц в ниските даже може и повече..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

според мен основната разлика ще е ,че ще имаш няколко лъскави неща под капака в повече :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...