Jump to content
Guest Founder

Нов подфорум "ПРОЕКТИ"

За нов подфорум "ПРОЕКТИ"  

189 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest Founder

Въпроса го отпрявам към всички в този форум , за това и пускам анкета.Да се пусне нов подфорум "ПРОЕКТИ" и всеки който прави нещо по колата си да има възможност да си създаде собствена тема в която да дава обяснение за направеното, да задава въпроси свързани с проекта му и прочие.Целта е да си помагаме взаимно като черпим инфо един от друг. / Драго се беше вкопчил в "тайния проект" на Иво ;) и 2-3 пъти става го бъзика /-Да не се нафлуудва подфорума технически въпроси.-Да не се нафлуудва подфорума Хонда тунинг и спорт.-Не да изсипваме цялата тая боза в една тема "Кой какво е направил по колата си" и после ходи търси деа кое къде и от кой е.-Всеки юзър да бъде моидератор на собствената си тема.-На всеки ще му е интересно да чете как иванчо си е турбинирал прелюда или как стефан е направил ебаси якия оптичен тунинг на джазката.п.п. Доста форуми имат такава секция. Предполагам няма да е излишна и на нашия форум.п.п.2 Ако евентуално тръгне на дорбе гласуването ще пусна и още няколко опции.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е добра идея дано се изпълни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми харесва, аз смятах да си търся свободно място някъде да си направя такава тема, но дано стане това. Но аз мисля, че няма да стане. За жалост, песимистично...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми харесва, аз смятах да си търся свободно място някъде да си направя такава тема, но дано стане това. Но аз мисля, че няма да стане. За жалост, песимистично...

Не си прав много хора в форума пишат теми с технии идей и проекти който другите колегии с интусиазъм чакат подробности как вървят нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това съм пуснал първо анкета. Ако потребителите на форума харесат идеята и я одобряват - ОК.Но от там насетне всичко зависи от администратори, мoдератори и група тръстед предполагам.Така че каквото сабя покаже.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лко оффф ама каква е тази група и как се влиза в нея? и защо я има аз скоро разбрах че има такава група.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За група тръстед ли говориш?Еми това са хора доказали приноса си към клуба, марката и прочие.Не са модератори или администратори , но имат право да "виждат" неща които ние не виждаме. Не мисля , че е важно какви са те ;)Те се водят като хора от управителния съвет , най-просто казано. Обсъждат с модове и админи разните му там проблеми, организации на разни мероприятия / визирам национални срещи / и още неща, но това сега не е от значение и написах ебати големия оффтопик ;) А въпросните хора са от рода на : Майната, Бенджи, Миямото и т.н. и т.н. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

незнам може би се има предвид за този новия раздел ако се приеме ще е явно само за стйдж 2 т.е много сериозен тунинг. защото няма да има смисал всеки да пуска в проекти тема проект оптика или проект смяна на изпускателна ;) Аз мисля че ако има такъв раздел ще има доста малко теми вътре но ще има доста сериозна информация която ще е много полезна за хората които са решили да минат на ниво 2 3 и.т.н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

а какво ще се случи със раздела тунинг?

Трябва ли да се случва нещо.Погледни пак какво съм написъл.Ти правиш ли разлика м/у тема "Как да си сложа въздушен силтър"(защото някой и това го спрягат като тунинг) и "Моят проект: Хонда Сивик ВТИ Турбо" ( в който проект се описва всичко степ бай степ) ?Дано си ме разбрал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

идеята е добра. Обаче няма да е лошо там да се раздели на модели, така ще се улесни доста търсенето и следенето на дадена тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам може би се има предвид за този новия раздел ако се приеме ще е явно само за стйдж 2 т.е много сериозен тунинг. защото няма да има смисал всеки да пуска в проекти тема проект оптика или проект смяна на изпускателна ;) Аз мисля че ако има такъв раздел ще има доста малко теми вътре но ще има доста сериозна информация която ще е много полезна за хората които са решили да минат на ниво 2 3 и.т.н

;);):( Евала, ела ся да почерпя една бира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

1 за но мисля че много хора със по-специални или казано по-технически трудно изпълними проекти пак ще си знаят само за себе си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest milen-crx

идеята е добра. Обаче няма да е лошо там да се раздели на модели, така ще се улесни доста търсенето и следенето на дадена тема.

и тва не е лоша идея даже перфекна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

незнам може би се има предвид за този новия раздел ако се приеме ще е явно само за стйдж 2 т.е много сериозен тунинг. защото няма да има смисал всеки да пуска в проекти тема проект оптика или проект смяна на изпускателна ;) Аз мисля че ако има такъв раздел ще има доста малко теми вътре но ще има доста сериозна информация която ще е много полезна за хората които са решили да минат на ниво 2 3 и.т.н

;);):( Евала, ела ся да почерпя една бира.
а пак нас дребните риби дето нямат много средства кучета на яли ........... като сменям колектори например няма смисъл да има такива теми за да се улесня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз давам своя принос със глас "ЗА", щот винаги съм навит да чета и да научвам лека-полека по нещо ново. Примерно в нечий проект ако се яви даден проблем (било то често срещан или не) - ще се потърси начин за отстраняването му, и по този начин потребителите, последвали стъпките на колегата да речем ще знаят как да се справят с такъв проблем ако евентуално се яви.....наистина достатъчно са нафлуудени техническите въпроси и тунинга, и то почти главно със едни и същи работи...On the other side...аз също съм малко песимистичен ... мисля си че дори да се осъществи подобно нещо - май ще си остане като "Полезни технически теми" (сещате се, нали ... "погледни първо тук ?!?!")Или най-мноо някой семкаджия да почне да се заяжда, па турбо хондите ги немали никви - що ги прайте като не се състезавате, па тая и тая атмосферка били с нам-си кво от нам-си кой, не струват .... и т.н. да не влизам в разни други размисли и страсти. ;)Гласувам +1 "ЗА" и стискам палци...пък квот стане - стане! :unsure;

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам може би се има предвид за този новия раздел ако се приеме ще е явно само за стйдж 2 т.е много сериозен тунинг. защото няма да има смисал всеки да пуска в проекти тема проект оптика или проект смяна на изпускателна ;) Аз мисля че ако има такъв раздел ще има доста малко теми вътре но ще има доста сериозна информация която ще е много полезна за хората които са решили да минат на ниво 2 3 и.т.н

;):(;) Евала, ела ся да почерпя една бира.
а пак нас дребните риби дето нямат много средства кучета на яли ........... като сменям колектори например няма смисъл да има такива теми за да се улесня.
напротив колега неговори така кучетата да ви ядат защото дефакто раздела тунинг ще е точно за това за фаза 1 т.е началния тунинг който е база за по голямотониво,точно затова ще се направи този раздел евентуално за да се пълни с цялото инфо за сериозните сетъпи и някой като иска да прави нещо подобно хоп влиза там всичко ясно и сбито и евентуални въпроси които изникват в процес на сериозния ъпгрейд например аз като напрявя колата съм казал че ще напарвя и тема за всичко направено по колата за да се стигне до края Според мен това с такав раздел е е голям + за форума защото веки като ще може да редактира темата си ще има само инфо от разбиращи хора без спам и ще доста интересно четиво даже и за хора които искат само ад се образоват Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак криво разбрана идея ;) Дребни и едри риби...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз давам своя принос със глас "ЗА", щот винаги съм навит да чета и да научвам лека-полека по нещо ново. Примерно в нечий проект ако се яви даден проблем (било то често срещан или не) - ще се потърси начин за отстраняването му, и по този начин потребителите, последвали стъпките на колегата да речем ще знаят как да се справят с такъв проблем ако евентуално се яви.....наистина достатъчно са нафлуудени техническите въпроси и тунинга, и то почти главно със едни и същи работи...On the other side...аз също съм малко песимистичен ... мисля си че дори да се осъществи подобно нещо - май ще си остане като "Полезни технически теми" (сещате се, нали ... "погледни първо тук ?!?!")Или най-мноо някой семкаджия да почне да се заяжда, па турбо хондите ги немали никви - що ги прайте като не се състезавате, па тая и тая атмосферка били с нам-си кво от нам-си кой, не струват .... и т.н. да не влизам в разни други размисли и страсти. ;)Гласувам +1 "ЗА" и стискам палци...пък квот стане - стане! :unsure;

брат да ти кажа честно точно затова се хванах да правя турбо хонда защото киро каза че турбо хондите ги няма никви и е много прав до ся несъм видял някоя турбо хонда от БГ да тича достойно ! ще добавя само че имаме коли под 14 и в ниски 14ки атмосферни а турбо в най добрия случай 14 да има което за сега ме съмнява и това ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джипърс аз пък ти казвам 4е няма да си по-бърз от мене 6тото съм ве4е с лагерна ГТ32 и друга електроника,няма смисъл да се хва6та6 ;)Кой е Киро

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

теб пук ако не те е срам бъди по бавен от едновалка 1600 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак криво разбрана идея ;) Дребни и едри риби...........

нямах това в предвид.. Исках да кажа че тези с малките проекти са също толкова важни, колкото и големите. Като се замислим колко ще тръгнат да си слагат ТЮрбо и подобни работи ? И колко например ще сменят колектори и разни по дребни работи ? Или трябва все да търсим темите в "Тунинг" измежду "как да си залепя емблемата" или " кой светещи вентили да си сложа" .... Ако се направи на модели няма да се събират много теми на едно място и пак който му се чете или го интересува нещо ще си го намира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... като сменям колектори например няма смисъл да има такива теми за да се улесня.

....ми смяната на колектори е Тунинг,но не и някакъв сериозен проект ....под проект предполагам искат да се разбира нещо наистина сериозно тотална оптическа или силова промяна на автомобила ...в Тунинга може някой да се похвали сложих си яки джанти и спойлер отзад или смених си изпускателната с-ма,а в Проекти наистина сериозните постижения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иеее много бързо се разрасна тази тема тва е супер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....ми смяната на колектори е Тунинг,но не и някакъв сериозен проект ....под проект предполагам искат да се разбира нещо наистина сериозно тотална оптическа или силова промяна на автомобила

пирфектну, значи цял раздел заради 10 човека. Ама както и да е .... и без това този раздел ще се появи когато и раздела " Срещи" (за различните градове), тоест никога. ;) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама вътре да има за всекиго по нещо.Ако е за силов тунинг то наи големите все си мълчат и раздела ще е празен.Нека първо Драго да пусне за неговата торбаланка а не някои дет сега се учи, защото пример се дава от наи големите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Терористе явно предпо4ита6 тези"10 човека"да си споделят на ли4ни или по телефона информация която човек който не разбира английски няма от къде да си я набави(казвам го за6тото вси4ко го има при гугъл).Целта донякъде е и тея 10 да станат 50(поне).Успех

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така целта е не дас е хвалят хората а да се образоват един друг ! на мен лично сега доста инфо ми трябва за мойта кола и ще е много по интересно да има хора да помагат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо се спори и .....има ли спор изобщо...който не разбира смисъла на темата-да не пише ....ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти, приятелю, явно живееш в няква огромна заблуда.

Ти наясно ли си колко хора са си направили колите преди Драго да направи неговата? Наясно ли си кой колко е "голям"? Наясно ли си колко човека ще пуснат теми там? Наясно ли си , че един начинаещ тунингар може да прави нещата доста по ПРАВИЛНО от някой , който си мисли , че всичко е ей така финтифлюшка? Наясно ли си изобщо със себе си? Аз ще ти кажа - Не си!

 

И ти го казвам не за да ми се обидиш, а за да помислиш и да погледнеш реално на нещата.

 

Не го пиша нито пък да се дръгля нещо с Драго / той знае , че мноо си го обичам ;) / , но той поне е наясно , че не е открил топлата вода и студената бира.

И го е написал по-горе. Всичко го има в гуугъл, но не всеки би разбрал правилно технически обяснените, термини и изобщо цели абзаци от дадени теми. А и не винаги нещата са такива каквито са описани там.

 

п.п Кво имаш в предвид с думите "най-големите" ? Най-големите на години, с най-големи пишки, с най-големи турбини, с най-големи проекти или с най-големи знания за "материята" ?

НАИ_ГОЛЕМИТЕ тунинг-компании - Sportec, Brabus, 9ff, и TechArt -ти изобщо чувал ли си ги или като сложи торбалан на оня ЦРХ и стана ГОЛЯМ

Защо оспорваш първото място на Драго ??? -даи пример за по добра Хонда торбаланка в момента

Казах че съм за този раздел но пример трябва да дадат наи-големите/запознати ако искаш и ти напиши за проблемите си с охлува но днес си далеч и по добре да напише някои които има реноме

ДА НЕКА ИМА Нов подфорум "ПРОЕКТИ" и много МИР защото утре ще се видим и по добре да пием по 1 бира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и така една хубава идея замина в кофата .....най добре да си закарам 20 годишната хонда в брабус и готово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен лично не е лошо да има такъв подфорум, има едно обаче ;) тия проекти да не са За пред кафето. както ПОВЕчето.защотото трябва да напишеш и какво си постигнал а не просто че си налял 5-6 к

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен лично не е лошо да има такъв форума има едно обаче ;) тия проекти да не са За пред кафето. както ПОВЕчето.

може да станеш вещо лице на подфорума да оценяваш кое е вярно и кое не...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest milen-crx

гледам че проетът на колега явно ще бъде неизпълним, макара , че много хора са гласували с да както и аз ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАИ_ГОЛЕМИТЕ тунинг-компании - Sportec, Brabus, 9ff, и TechArt -ти изобщо чувал ли си ги или като сложи торбалан на оня ЦРХ и стана ГОЛЯМ

Защо оспорваш първото място на Драго ??? -даи пример за по добра Хонда торбаланка в момента

Казах че съм за този раздел но пример трябва да дадат наи-големите/запознати ако искаш и ти напиши за проблемите си с охлува но днес си далеч и по добре да напише някои които има реноме

ДА НЕКА ИМА Нов подфорум "ПРОЕКТИ" и много МИР защото утре ще се видим и по добре да пием по 1 бира

На никой не успорвам първото място понеже то е само в твоето съзнание приятелю ;)

Аз съм ламя най-ГОЛЯМА - да видя някъде да пише за црх-а и за тва , че съм голям?

Казах ти просто , че има много добри турбо автомобили с марката хонда, да дори по-добри от на драго дори и да не ти се вярва. Евала на Драго направил е наистина хубав и добре подготвен автомобил.

Ама с тия твойте първи , втори и трети места се изсра на хубавата тема.

Аз стискам ръката на всеки , които е минал по тоя път - ял е големия хуй и знае , че той освен голям е и дебел ,че и чапат.

 

 

А това за близо и далеч изобщо не ми се коментира щото е пълен ташак да определяш кой колко е наясно при условие ,че ти самия не си се сблъсквал с подобен вид тунинг и нямаш основа на която да се подпреш и която да стои зад гърба ти.

За бирата можеш по всяко време да я изпием и да поговорим на дълго и на широко на тази тема/ пък и нема пълни темата с глупости/ ;) може пък и да ме убедиш в обратното на моето виждане ;)

 

От тук насетне само по темата.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля , администраторите да се изкажат по темата за да се знае има ли смисъл от по нататъчни постове и гласувания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

а какво ще се случи със раздела тунинг?

Трябва ли да се случва нещо.Погледни пак какво съм написъл.Ти правиш ли разлика м/у тема "Как да си сложа въздушен силтър"(защото някой и това го спрягат като тунинг) и "Моят проект: Хонда Сивик ВТИ Турбо" ( в който проект се описва всичко степ бай степ) ?Дано си ме разбрал
разбрах те.напълно си прав.мерси за отговора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...