Jump to content
Guest gena_g

Koga I Kade???

Recommended Posts

Guest gena_g

KAK E HONDAGIIIII??? NADIAVAM SE 4E VSI4KO E 6 KAKTO S VAS TAKA I S MA6INITE VI. ZNA4I MISULTA MI E SLEDNATA.... .....AZ RAZBRAH ZA TOZI FORUM OT EDIN PRIATEL KOITO PREDI NIAKOLKO MESCA SI E VZEL HONDA(CIVIK) I 4AK SEGA GO RAZGLEDAH PO DOBRE 6TOTO PREDI MI BE6E PREEBAN NETA - I IAKO ME IZKEFI!!! TA TOZI PI4AGA MI RAZPRAVIA6E 4E STE SI PRAVILI NEKVI ZBIRKI OT VREME NA VREME V STUDENTSKI GRAD I MNOGO MI SE ISKA6E NIAKOI PUT I AZ DA VIDIA ZA KAKVO TO4NO STAVA VAPROS!!! SA NEZNAM VIE SIGURNO SI SE RAZBIRATE NIAKOLKO DENA PREDI TOVA I SI SE VIJDATE-AZ POOBIKALIAH IZ SAITA AMA NIKUDE NE VIDIAH DA STE SE RAZBIRALI ZA NE6TO KONKRETNO-BIAHTE SPOMENAVALI NIAKADE ZA TOVA NO NIAMA6E -DATA - 4AS - MIASTO I TAKA NATATUKA..... .....TA SI MISLEH EVNTUALNO AKO STE NAVITI ZA V BUDE6TE AKO IMATE VAZMOJNOSTI NAPRAVO DA SI SE RAZBEREME ZA NEKVI TO4NI MESTA I 4ASOVE I PRO4EE!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Във обчия форум има тема.Срещатата ще е на 22 този месец на полигона до последната спирка на автобус 280 от 13 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g
:rolleyes: thank you PARADOX-ako sum si tuka s udovolstvie bih naminal!!!!!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...