Jump to content
Guest PARADOX_sf

Среща на клуба 22.02.2004 - Неделя

Recommended Posts

Guest PARADOX_sf

На 22.02.2004 (Неделя) от 13 часа предлагам да ходиме на среща. Началната точка е както обикновено - В Студентски град, полигона зад Зимния дворец на спорта - КАРТА! Нека се чувстват покакнени всички!

П.С. АДХ аре бе пич. Кво си се скрил в тая Враца. Ела да те видиме бе пиле! Нали знаеш, че съм ти обещал кръгче с VTI-ката :rolleyes::yes: !

 

ПСС: наложи се да сменим датата, поради факта че много хора ще отсъстват на старата дата - 15. 02. и няма да могат да дойдат. Затова, нека се съберем повече, но на новата дата - 22.02.2004 ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre
:rolleyes: tam sum :yes: . Редактирано от TYPE-R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Окей, нека да е следващата седмица. Променям главния пост. Сори за неразборията, но все пак трябва да се съобразим с всички в клуба. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ako sum dobre s finansite - tam sum. PARADOX_SF spoko shte ti dokaram i ADH-Honda (stiga da ne iznikne neshto ili da ne da si ima rabota)Shte vi kaja drugata sedmica sus sigurnost :rolleyes::yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Hei,momci koga e sreshtata posledno?shtoto moito bebche e s nowa wodna pompa i e gotowo za podwizi :yes: Prelude_BA4-ti shte idwash li?s twoia Prelude li?aide kajida wzemem da se zasechem,niama da e losho :rolleyes: utochnete datata i shte gledam da pristigna sas samoleta :)Chao i umnata ot men.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Мисля, че с достатъчно големи букви и цифри пише кога е срещата. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Мисля, че с достатъчно големи букви и цифри пише кога е срещата. ;)

Samo ne si napisal menjuto v XXL :yes: Ebati golemite shniceli. :rolleyes: Ebati susamenite pileshki hapki ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

E az moje i da ne doida! Ako vleza v boxa! Naposledak sam kato varburg otzad! Loshoto e za tia zad men de shtot riadko se namira niakoi da e pred men! :rolleyes: Posle moje da ne e tochno taka sled poriazvaneto no imam i edna ideia za tai da se kaje Bulgarishen chip tunning!! Are do nedelia sas ili bez zvera!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Айде - тоя път МОЖЕ и Аз да дода :rolleyes: Не е сигурно де, все пак до 22-ри има време - ще го измислим :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

E az moje i da ne doida! Ako vleza v boxa! Naposledak sam kato varburg otzad! Loshoto e za tia zad men de shtot riadko se namira niakoi da e pred men! :rolleyes: Posle moje da ne e tochno taka sled poriazvaneto no imam i edna ideia za tai da se kaje Bulgarishen chip tunning!! Are do nedelia sas ili bez zvera!

Ше ти сложим ако искаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keksy
:rolleyes: Kak taka vse shte se sluchi kato sum na rabota, be mama mu stara ;):yes: Vse gi izpuskam tia sreshti. Ama to taka e, kato nemam Honda... ;) Shte napravja vsichko vuzmojno. Ako sum vtora smiana, shte se merna pone za malko...Sus zdrave na vsichki ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Mene me otpishete.Utre(petuk 20.02.) sum na shi ;) na voenna komisiq.2-ro nqqm kinti ... pred zaplata sum ... mamata si djasa... sh vida koga shtre se revanshiram ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blagoy

ste bade interesna sresta togava mai ste imat sreesta i Audi i BMW (na sastoto miasto, no malko po-kasno);))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Аз казвам окончателно - ИДВАМ ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda
;) Убава си беше срещата ;) Язък че времето попречи на толкова много ентусиасти да дойдат (с изключения на мен) ;);) Карай да върви - другия път повече ;) Ей Админа - ИСКАМЕ СНИМКИ ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
;););) Mamka my ... e kak da ne go e qd chovek ... Okazah se GODEN i me zatrivaha cial den tam samo za tova ;) ne mojah da doida sorry... a i vremeto adski SuX ... Momcheta ... skoro mai ne mi e pisano da doida na sreshta ... pone dokato ne se stopli vremeto ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Абе какви са тез мазни тойотаджии тука само сте снималиhttp://www.hondabg.com/photos/meeting_2004...22/140_4055.jpghttp://bubu.to/civic/BG%20Fan%20Club%20Hon...FM/DSC00013.JPGмен не сте ме снимали!!!Добре поне че дървената ми кола излязлаhttp://www.hondabg.com/photos/meeting_2004...22/140_4031.jpg;)))

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Абе какви са тез мазни тойотаджии тука само сте снимали;)))

mi to hubawoto samo privlicha obektiwa kym sebe si ...az zashto ne mahnah nawremeto i darveniikata ,kokoto i da me ubejdawaseh ADH-Honda :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Абе какви са тез мазни тойотаджии тука само сте снимали

Абе аз питам к'ви са тея ПАСАТОР-и?!? :ranting::plane::punk:http://www.hondabg.com/photos/meeting_2004...22/140_4008.jpg
То лошо не го хванаха как върти ЗАДНИТЕ гуми в снега!МАНИЯ :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

ako bqhte i kazali koi koi e ... cena nqmashe da imate ;) Za ADH-Honda i RADIO-BOY - znam koi koi e ;) tqh gi poznavam lichno ;) kolkoto do Magnum - ideqta e vurhovna za malko druvce v interiora ;) kefi ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...