Jump to content
mishaka

Оферта за Хонда сивик 5г.

Recommended Posts

Здравейте, Искам да попитам дали някой е гледал тази оферта за Хонда сивик 5г. от mobile.bg: http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=detailsНе съм разбирач, но цената ми се вижда ниска точно за този модел. Утре мисля да скоча да я погледна на живо, но ще се радвам ако някой вече го е сторил и сподели дали си струва.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивай с мангите за оглед,Канадски Сивик рядко излиза,има допълнително слагани ел стъкла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага щях да я отнеса ,даже и да има кусури ....оправят се ;) ....а като гледам как е обявена ,ще ти бутне още от цената....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не ти я препоръчвам!!!! Ходих да я гледам,първо е УЖАСНО изморена,второ външния вид е под секва критика,капака предния и тавана са кат че е горяла колата,салона е що годе читав,мотора на вид е ужасен,има некви ръжди по коша. Не съм я палил и карал,но аз се отказах от нея само на вид,опитах да смъквам нещо,но не поддава. Ако имаш време,иди я разгледай,но според мен,не струва. Дори и на тая цена. И макар да е толко редък индивид. Има темпомат,а не автопилот. Аз си търся читава хонда,вече 3-ти месец. Повярвай ми,много е трудно да се намери ;) Разгледал съм вече над 20 коли,и нищо.. засега. За повечко пари,има разни екземпляри,но пък за 5-та генерация,не заслужават толко пари. Успех в търсенето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като видях че е италянка мога да ти кажа да не я взимаш от личен опит ти го казвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така на снимки изглейда 6+...... от личен опит знам, че снимките много лъжат ;) А както казва D_I_V_A_K_A че на живо е леш... склонен съм да му повярвам.п.с: Успех в търсенето колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...